Deri Görünümlü Anahtarlık / Çanta Süsü

-
Deri Görünümlü Anahatarlık / Çanta Süsü
Deri Görünümlü Anahatarlık / Çanta Süsü

Ufak tefek talihsizlikleri olmasaydı -verniklemiş olmam, kullandığım boyanın opak olmayışı- daha bir deri görünümlü olacaktı :) Çok basit tekniği için buraya Not: Anahtarlıkta / çanta süsünde kullandığım ipin ismini ne yazık ki bilmiyorum. Bilenler öğretirse çok sevinirim. Bu yazı www.10marifet.org için hazırlanmıştır.

23 yorum gelmiş

 1. kondor

  kırnap.bu yorum 10.marifet.org sitesinde kendiliğinden oluşmuş sıyrıklar.org üyesi tarafından yazılmış.ne oluyoruz yahu miray…haberlede gibi hissettim kendimiyıllar önceydi unutamadığım bir diyolog geldi aklıma:kondorun anne:- kız ne diyor haberlerde, ne diyor duyamadımkondor: – aman anne yok bişey hani muhtar olan reha varya o bildiriyormuş atinadan

 2. Bengi Abla

  lilacsmell diyor ki;bunu kullanma da canım evlenince evinizin anahtarını takarsın :)

  bencede :)Meraklı hatunumdur , öğrenmezsem çatlarım :)birinde MRY ( miray) Yazıyor diğer etikette ne yazıyor ? :)

 3. Fraise[pilli_silinen_hesap]

  sesiber diyor ki;rssyle beslenen uyduruklar için mi bu fikir çileğim?

  Aynen öyle Sibel Ablacım. Çünkü geçen gün dikkat ettim… Bu rss ile beslenen uyduruklar hiç de az değiller. Benim defterin istatistiklerinde görünüyordu adresleri. E oralardan bulup tıklayıp geliyorlarsa http://www.10marifet.org a da tıklarlar diye düşündüm. İnsanca mail attığımda yaptıklarının yanlış olduğunu nalgılayamıyorlar ne yazık ki… Eh ben de böyle yapacağım bundan sonra.

  Bengi Abla diyor ki;lilacsmell diyor ki;bunu kullanma da canım evlenince evinizin anahtarını takarsın :)bencede :)Meraklı hatunumdur , öğrenmezsem çatlarım :)birinde MRY ( miray) Yazıyor diğer etikette ne yazıyor ? :)

  Neslişim cevaplamış Bengi Ablacım diğerinde de MRT yazıyor. :)Ben ev için bir tane anahtarlık bulmuştum ama almamıştım o zamanlar hala var mıdır orada bilmiyorum ama şöyle anlatayım.Şimdi herhangi bir anahtarı gözünüzün önüne getirin. Üstünde tutma yeri falan varya onu yarım bir kalp düşünün. Bu anahtardan 2 tane var. Birleşince tek bir kalbi oluşturuyor. Hani “best friend” kolyeleri vardı gümüşten. Onun gibi. Kalplerin üstünde de birinde erkek yüzü deseni diğerinde bayan yüzü deseni vardı. Neden almadığımız da aklıma geldi :D Çelik kapılar için uyumlu olmaz :D Fakat merak eden falan olursa yerini de tarif edeyim. Atlas pasajına girdiğinizde orta alanda karşınızdaki ilk dükkanda vardı. Çelik kapılar içinde fimo ile yapılabilir diye düşünüyorum :)

 4. esinsel

  canim fraise,kendinize haksizlik etmeyin, cok guzel olmus.ellerinize saglik.kullandiginiz ip sanirim …….. jüt….bende elimdeki siparisleri bitirsemde,boyle guzel islere donebilsem:)

 5. bircoksey

  miraycım ellerine sağlık , çok orijinal ve hoş olmuş, “10 marifet” belirlemesi de süper fikir, buradan beslenen öyle çok site var ki,ipin adını ben bilmiyorum :)

 6. nalana

  Bir şey sorulur da ben yanıtlamadan durabilir miyim?hayır duramam .o ipin adı kırnap,kınnap ve ingiliz sicimi diye de söylenir.Nalburlarda bulunurdu eskiden,şimdi de hobicilerde de olabilir.Jüt ,sisal adı verilenler ise tüylü olur ,

 7. ozmelanj

  şimdik bana deyin bakalım bu rss ile beslenmek ne demek?Zayıflatıcı etkisi var mı?Sabah akşam ılık suyla içilirse bir fayda görür müyüm?

 8. jeliboncuk

  Arkadaşlar bizim işlerimizi çalan örgü dantel diye iğrenç bir site varya bu yazıyı görünce özellikle oraya baktım aynen almışlar ancak bu yazı 10marifet için hazırlanmıştır kısmını kendi sitelerinin linkiyle değiştirmişler… yani biz ne kadar önlem alsakda onlar hırsızlıkta sınır tanımıyor…

 9. jeliboncuk
  border="0"

  Hatta ve hattaa üzerine hiçbirşey yazmadığınız resimlere direk adreslerini yapıştırıyorlar…. Ne yapmak lazım acaba :(

 10. dilevser

  bunun bir çaresi mutlaka olmalı ama yasal boşlukları o kadar iyi biliyorlar ki.. ve tabi böyle bilgisayar hilelerini.. yazıyı resmin üzerine yazmak lazım belki o zaman silemezler yazıları, tabi sonradan eklenen yazı silinemiyorsa.. ben bir resim programı kullanıyorum orda resmi ve nesneleri birleştir diye bir şey var.. sanırım yazdığın yazı ile resmi orjinal resim gibi algılayıp kaydediyor.. öyle ise bile aradaki farkı ben anlayamam ama onlar anlarlar..

 11. jeliboncuk

  resmin üzerine görüntüyü etkilemeyecek şekilde saydam yazı yazmak lazım çünkü kenarına köşesine yazınca ya siliyorlar yada üzerine kendi adlarını yazıyorlar…

 12. dilevser

  evet duydum sizin yelek motif makinası kapağında çıkmış sanırım.. gerçekten sinir bozucu bu.. emekler nasıl boş sayılıyor..

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin

Keçe anahtarlık yapımı

| | 0 Yorum

Herkese merhaba Ayakkabı kalıbını çiziyoruz, kalıbını çıkarıyoruz ve iki taraflı olarak çizip kesiyoruz. Üzerine kar tanesi çizimi yapıp dikiyoruz. İki parçayı da birleştirip dikiyoruz. Bileği için dikdörtgen bir parça ölçüp...