Deri ve kürkü birleştirince

-

deri takım
Merhaba arkadaşlar. Deri ve kürk benim elime geçince işte ortaya bu çıktı :) Bu kıyafet ceket pantolon (tayt) takımıdır. Fakar teker teker de kombilenebilme özellikleri mevcut elbette. Benim için bu çok iddialı derseniz tek başına kullanırsınız parçaları. Blogumda farklı görseller ve kombin seçenekleri de mevcut :)

deri takım
Deri tayt uzun tuniklerle de çok güzel kombin oluşturmakta aklınızda bulunsun… Ayrıca deri deri diyorum ama aslında deri görünümlü jarse bir kumaş bu :) Ama deri gibi değil mi? :)

9 yorum gelmiş

 1. merve92

  rock konserine gitmeye hazırlanmış üniversiteli gençler gibi olmuşsunuz :-) Bloğunuzda görmüştüm geçen gün, çok güzel olmuş ama karar veremedim gözüme güzel gelen sizmisiniz yoksa diktikleriniz mi

 2. senayatilgan

  :) Ahde_Vefa teşekkürederim…
  :) Duyguncum yan yan bitirmeyeyim kuzum seni :)
  :) Çikolata kokulu öpücükler Senaatcım teşekkürler…
  :) merve92 teşekkür ederim :) Şimdi cevap veremedim ben de ama diktiklerimdir diktiklerim :)
  :) Filizcim klip için teşekkürler :) Hahaa sağol hiç böyle bir klibim olmamıştı…
  :) brnnyvz çok teşekkürler :)

 3. gliatasarim

  Harika olmuş, ilk karedeki birleştirmeniz size de çok yakışmış. Kıyafetler nasıl da değiştirebiliyor kişinin havasını… Bu biçim kıyafetler sizin tarzınız gibi düşündüm aslında. Dikip dikip giymek ne harikadır, ellerinize sağlık. Şahane! :)

 4. senayatilgan

  :) Çok teşekkür ederim Özge Hanımcım :) Evet insanın kıyafeti ne kadar da farklılaştırıyor insanı :) Taytı çok kullanıyorum ve kullanırım heryerde ama alt üst deriyi her yerde kullanır mıyım ? soru işaretleri var acabalarım var yani :)

Bir Cevap Yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn