Desenli selobant yapımı

-

Desenli selobant yapımı
Bunların çeşitli adları var, en geneli Japon bantı. Maalesef ülkemizde bulmak biraz zor, geçen yıllara kıyasla birkaç yer satmaya başladı ama yine de dışarı çıkıp bundan da alıyım deyince hemen bulabileceğiniz bir şey değil :) Durum böyle olunca ben de kendim yaptım..
Yukarıdaki şekilde bantımızı hazırladıktan sonra istediğiniz ebatta kesip istediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Ben ilk olarak mandallarımı süsledim :)

Desenli selobant yapımı
Siz dilediğiniz yerde kullanın. Hediye paketlerinizde, cam vazolarınızda, kutu süslemelerinde ya da çocuklarınızın defterlerinde… Yapım aşamaları için Turuncu Oda‘ya lütfen.

5 yorum gelmiş

  1. sbel1

    lookwhatihavecreated çok teşkkür ederim..yaptıklarına baktım da kendini hafife alma,bizimde senden öğreneceğimiz çok şey var :))

    hobimi terapimi insanların iyi yanlarını ortaya çıkartmalarına yardımcı olmayı seviyorum diyelim :))

    shane çok teşkkür ederim,ne kadar küçük bir şey aslında bu dimi ? ama lazım işte :)))

    evimdeki mutluluklar çok çok teşekkür ederim :)

Bir Cevap Yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

Dantel kitap ayracı yapımı

| | 1 Yorum

Yeni yılda bir süre hediye almamız gerekir günler öncesinden kimlere ne hediye alacağımızı düşünürüz. İşte size bir hediye alternatifi, tek başına ve ya bir kitapla birlikte verebileceğiz dantel kitap ayracı....

Video: Düz nakış işleme nasıl yapılır?

| | 0 Yorum

Sevgili Melda Hanım, yapımı pratik ama harika sonuç veren bir düz nakış uygulaması gösterdi bize bu videomuzda. Çok güzel bir pano çıkıyor ortaya, bakın bir. Size de işleme isteği gelecek, eminiz.  ...