Çarşamba, Ekim 26, 2016
Dikiş; bebek taşıma çantası

Dikiş; bebek taşıma çantası

13

bebek taşıma çantası dikiş

ilk çocuğunda böyle bir şey kullanmayı şiddetle reddeden kızım iki küçük çocukla baş başa kalınca bebek askısı, bebek taşıma çantası diye adlandırılan bu bebek eşyasını yapmamı istedi. Ee sonra mı dediniz? Devamını blogumda görüp öyküsünü okuyabilirsiniz.

13 YORUMLAR

  1. Bloğunuza giremiyorum:(Ellerinize sağlık, çok pratik olduğunu düşünüyorum. Ben de çok kullanmıştım benzer birşeyi…

  2. ben blogunuzda görmüştüm nalan hocam, çok usta işi bir taşıma çantası olmuş..ve çok estetik görünüyor, ellerinize saglık..favorim, amin inşallah..

  3. yasaklı betülcüm ama isteyen bilgisayarın dns ayarlarını değiştirip girebiliyor google amcaya sorarsan bloga nasıl girebilirim diye nasıl yapıldığını bulabilirsin.

  4. perfelix,o halde güzel olmuş mu söyle bana.Zirâ bu modeli görmeden sevgili İnci,(hersheyler.com ) benim için kendisininkini ölçü resim ve krokisi ile yolladı oradan bakıp yaptım.

  5. Aslımavim,sağol canım.Betülcüğüm DNS ayarlarını değiştirmekten başka çare yok.favori yolunu yazmış ,gayet basit uygulanıyor.

  6. ben ilk defa gördüm böyle bişey emziriyomuşsun gibi duruyor askıdan çok çok güzel kullnışlı olur hemde ahh görsem alırdım artık geçtiii favorimin olursa yaparız artık ellerine saglık ablacım

  7. özlemim ilk çocukta pek gerekmese de üstüste gelirse ikincide gerekli.Bir de diğer bohçacı tipi var ki bilhassa o huysuz bebeklere birebir.