Salı, Mayıs 30, 2017
Dikiş Dikmeyi Öğreniyorum-03 (Doğaçlama)

Dikiş Dikmeyi Öğreniyorum-03 (Doğaçlama)

6


İşte yeni bir elbise denemesi. Yine bir sürü hata ile dolu :) Bu sefer fotoğraf vermeyi kabul ettiği için minik mankenimize şükranlarımızı bir borç biliriz. Hataları okumak ve yapılmaması gerekenleri öğrenmek isterseniz boguma beklerim.

6 YORUMLAR

  1. Mankene teşekkür ederiz çünkü askıda güzelliği görünmüyor elbisenin. (mankende bi içim su imiş :) ) Ellerinize sağlık kullanışlı bir elbise olmuş. Bloğunuzu okudum da hatalar sıralamasına çok güldüm ve evet kestiysen hemen dikeceksin çabuk büyüyor keratalar :)
    Bu arada benim de makinem sizinkinden :) Ben de yakında değiştiririm herhalde eşime kalsa bana çoktan alacaktı yıllar önce ama ben gerek yok gerek yok deyip duruyorum, aramızda bir bağ var makineciğimle bırakamıyorum :)

  2. teşekkürler senayatılgan…sizin kuzucuğun güzelliği de gözlerimizi şenlendiriyor…Allah bağışlasın….. bu arada yayınlarınızı keyifle takip ediyorum ama okumaya bile yetişemiyorum inanın…bu ne hız bu ne hamaratlık…

    sevgili zulaltan, sevgili gülhanim ve sevgili yagmuryurek hepinize teşekkürler güzel yorumlarınız için…

  3. senaya katılıyorum manken masallah bır ıcım su….dıkısten anlamadıgım ıcın kusur görmuyorum ben ne guzel:))) bence cok hoş bı elbıse…