dikkatimi çekenler

-

bu resimdeki yatak başlığı değişik geldi bana çok hoşuma gitti.

bu resimdeki yastıklar ve yastıktan saati çok sevdim

bu resimdeki abajur çok hoşuma gitti

bu resimde en çok ayakkabılık ve yukarıdaki raflar dikkatimi çekti diğerleride burada

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

51 yorum gelmiş

 1. mavisofra

  ayyy buda inandı hemen:)))))))))))))))))))))))))))))))))nası yapım kız belinda hafıza kartımı gördün mü bulamıyom

 2. sibeltunay

  Kızlar bende şimdi gördüm.Geçen hafta bende başlığımı bordo perdelik örtüyle kapladım.Dikdörtgen şeklinde kesip diktim.Daha üstünü süsleyemedim.Perdelere uydurdum anlıyacağınız.Bu ara her şeyi bordo görmeye başladım.Değişiklik iyi oluyor.Geçmeli olunca yıkamasıda kolay. Tavsiye ederim.

 3. mavisofra

  ayy bide tavana kadar görmüştüm oda manyak bişeydi yani duvara kadar tavana dönüyo sonra füme rengi ortalarında savaroski:))))))))))))))))))

 4. 03bellinda

  mavisofra diyor ki;ayy bide tavana kadar görmüştüm oda manyak bişeydi yani duvara kadar tavana dönüyo sonra füme rengi ortalarında savaroski:))))))))))))))))))

  manyaksın kızım sen:)))))))))))))

 5. sibeltunay

  Dikmesi, ölçmesi , yerleştirmesi çok basit oldu.Arkaya elyaf bile koymadım.Başlığın eni ve boyu,arkada kalacak bir karışı da hesap ettim.Üzerinde yerleştirdim.Makineya geçtim.1 SAAT BİLE TUTMADI.

 6. BynFavori42

  sibel abla bana süper bi fikir verdin dut ipen perde yapıp yatak odasının rengini değiştirecektim bide uygun örtü yapcaktım ama düşündüm başlıkbozar kaplamak hiç aklıma gelmemişti tşklerrrrrrrrrrrrrrrrrrr

 7. cikolatamolmadanasla

  Sevgili alya:) resim gayet normal görünüyoo. Hayır uzatmış olsalar bile oranlardan anlaşılır yatak başlığı iki yastık boyunda yani gereğinden fazla uzun. Normali olsa olsa 1- 1buçk yastık kadar olurdu

 8. sibeltunay

  Favori sadece geçmeli örtü.Sıkılınca değiştir.Kirlenince yıka.Benim ikinci oldu bu.5 senede rengim değişir.Sıkıntılıyım ya.Perdelik kumaşın eni boyu çok güzel.75CM LİK bana yetti.Arkaya vereceğin payı unutma.

Bir Cevap Yazın