13 yorum gelmiş

 1. senayatilgan

  Esincim :) Ben sürekli bakamıyorum şimdi gördüm bu aralar yarışma nedeniyle o kadadaaaaarrr şey yükleniyorki kaçırmış olabilirler öyle söyleme :)
  Öncelikle birinci bluzu çok beğendim zincir detaylarına bayıldım çünkü.. Haklısın o zincirleri orada kulanarak şık bir hale getirmişsin bluzu ve eğer olmasalardı çok sıradan olabilirdi ama şimdi bir ağırlık kazanmış ben çok sevdim… İkinci bluz ise çok rahat gibi görünüyor, günlük kullanımda çok kolay oluyor böyle bluzlar. Pembe dantel çok güzel olmuş bluzu gençleştirmiş :) Ellerine kollarına sağlık… :)

 2. esinn43

  canım birinci buluzu ben dıkmedim ona bakarak aynısını diktimm bunu kendim başardım için size sormak istedim.ben farklılık olsun die zinciri yapmadım.:)
  görüpde yorum yaptıgın için saol.daha sana sordugum mavi elbisemi yayınlıcam bakalım.

 3. senayatilgan

  Evet ben asıl mavi elbiseyi merak ediyorum uzun zamandır hadi bakalım :) Bu arada görürsem elbette yorum yazarım ama bu aralar o kadar şey yaınlanıyorki herkes herşeyi kaçırıyor inan :)

 4. munures

  ellerinize sağlık esin hanım, maşaALLAH size, ellerinize sağlık. şenayın dediği gibi, ben de çok şey kaçırıyorum, zaten devamlı pc başında durup yorum da yapamıyorum. evet yorum yapılınca insan kendisini iyi hissediyor, moral oluyor, birşeyler yapmaya daha çok iştahlanıyor… yani bana öyle oluyor :) yeni yazılarınızı, işlerinizi bekliyorum :)

 5. munures

  bu arada şenaycığım sağolsun, her şekilde yardım isteyenlerin yanında oluyor. bizzat kendimden biliyorum. iyi yürekli arkadaşımı iyi ki de tanımışım :)

 6. senayatilgan

  Doğum yaptığını biliyorum Esincim :) Bir ara aklıma geldi mesaj atayım dedim ama öyle kaldı unuttum haklısın kusura kalma :) Allah analı babalı büyütsün küçücük bebeğin var bir de bunlarla uğraşabiliyorsun tebrik ederim Esincim vallahi :)
  Münürecim çok teşekkür ederim canım elimden geldiğince yardımı seviyorum elbette :) Elime mi yapışacak birşeyim de eksilmiyor neden yardım etmeyeyim ki değil mi ama :)

 7. esinn43

  senaycım çok teşekkür ederim :D çok düşünceliymişsin saolasın.4 aylık olduk cnm maşallahı var.
  munures evet insan kendini daha iyi hissediyo yorum olunca taktir edilmek kimin hoşuna gitmez ki.
  tekrardan teşekkürler ikinizede.:) çok sevindim yorumlarınıza
  yeni çalışmalarımı elicem birikti ne zamandır ekleyemiyom

Bir Cevap Yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn