Pazartesi, Ekim 24, 2016
Diren gezi parkı cüzdan tasarımı

Diren gezi parkı cüzdan tasarımı

8

keçe cüzdan
Gezi parkı için tasarladığım cüzdan tasarımım :)

Paylaş
KeceKece
Kecekece'ye hosgeldin! Keçeye dai herşey var blogumda.Keçe ile ilgili merak ettiğin bir şey olursa ilk adresin KeçeKeçe.Burda hem yabancı tasarımcıların bloglarıyla buluşabilir,keçe ile ilgili merak ettiklerini bulabilir,yapılan tasarımların nasıl yapıldığını öğrenebilir ve beğendiğin ürünü satın alabilirsin. Merak ettiğin her soru için burdayım:)

8 YORUMLAR

 1. Öncelikle bu olaylar, siyaset değil, toplumsal bir harekettir. Sonrasında burası özgürce yaratıcılıkların sergilendiği bir platform. Herkesin çalışmaları burada yayınlanırken, sansür uygulanmasını beklemek çok yanlış. Çünkü sansür uygulamaya başlarsanız, bunu neye kime göre yapacaksınız, kıstaslarınız ne olacak, kimin doğrularına göre olmalı bunu kestiremezsiniz. Sizin hoşunuza gitmeyen bu çalışma, benim çok hoşuma gitti. Sevgilerimle, biraz hoşgörü diyorum.

 2. Benim söyleyeceğime yakın bir şeyi zaten Hulya Gencay söylemiş. Eğer bu ve benzeri bir çalışmaya, sahibinin görüşünü yansıtıyor diye sansür koyarsak ya da yayına almazsak bence asıl o zaman ayıplanacak bir harekette bulunmuş oluruz. Herhangi bir kimseye hakarette bulunulmadığı ya da alenen suç unsuru içeren ifadeler yer almadığı sürece sitelerimizde içerik özgürdür, bilginize. Sevgiler.

 3. Çok güzel bir yorum Sevgili Hülya Hanım ve sevgili Shane :)
  insanlar yalnız kendi gibi gören ,düşünen insanların ifade özgürlüğü olsun istiyor.
  küçücük kız çocuklarının bacaklarının baştan çıkartıcı görülerek ,buzlanıp yayınlandığı ,sansürlü gazetelerin var olduğu bir bir ortamda, sansür çok tehlikeli hale gelmiştir.
  dünyada olup biten çoğu zulüm sansürlendiği ,bizden saklandığı için biz her gün şen şakrak, güllük gülüstanlık yaşıyoruz hayatımızı, oysaki biz uyurken ne canlara kıyılıyor ve hiç haberleri bile yer almıyor bu sansür belası yüzünden.sansür bir başlarsa sonu gelmez Allah korusun.
  O yüzden iyi ki varsın 10marifet :)
  şiddet yok, küfür yok, zarif ,renkli bir cüzdan, bunun neresine sansür uygulanması lazım acaba !!