13 yorum gelmiş

 1. Avatar photo

  sesiber çok güzel olur.bu arada o manzaranın karşısında da ne güzel çay yudumlanır. :))orda olmak ve sessizliği dinlemeyi ne çok isterdim:))

 2. Avatar photo

  Ben de uzun süredir bahçeme bunlardan yapmayı düşünüyorum Sesim.Kartepe tarafında Kuzuyayla’da dağ çilekleri toplayıp yemiştim. Küçük küçük ve çok lezzetli oluyor. Resimdeki çileği çay kaşığına koyup da çekmiştim. Tavsiye ederim.

 3. Avatar photo

  bence bu bahar hemen yaptır heleki bi bahçen varsa hiç durma derim.istersen bi peyzajcı olarak yardımda ederimşöyle sabah kahveni yudumlarkende bi fotograf çektirir koyarsın bizde mutlu oluruz:)

 4. Avatar photo

  aman tanrım kütüğün güzelliğine bakın.renklerin uyumu,sıcaklığı hayran oldum.manzaraya da diyecek yok hani.

 5. Avatar photo

  Sakacım senin çiçekleri, meyveleri biliyorum ya bu da senin sandım ilk bakışta. Ben saksıda yapmıştım bunlardan. Yemelere kıyamadım çok güzeldiler. Ama dağdakiler daha da güzeldir. Burada (Nalan abla bilir) Hendek’ ten Karasu’ya kestirme bir dağ yolu var. (Atakbaşı) O yol üzerinde piknik ve mesire yerleri de var. Mayıs ayında bile kar görebilirsiniz bazı yerlerde. Çok sıcakta serinlemek için harika. İşte o yol üzerinden geçerken baharda mis gibi dağ çileği kokar heryer. Yolda arabadan inip toplayıp yiyerek gideriz bir müddet. Ağustos sonu da çok lezzetli böğürtlenler olur. Onları hatırladım.Ratatule hoşgeldin, nickin çok şirin. Fikirlerini alırım yaptırırken, çok sağol.

 6. Avatar photo

  şu güzelim zevkinize bir turp sıkayım o doğal masalar bir zamanlar pisti açmak için kestikleri dev ağaçların gövdeleri.:( :( :(

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin