Doğum Günü Partisi Hediye Torbaları

-

elişi çalışmaları
Furkan’ın doğum gününde arkadaşlarına vermesi için yaptığım hediye torbaları. İçinde düdük, bonibon, şeker, sakız ve kitap ayracı var.
Blogumda bu ve benzeri örnekleri bulabilirsiniz :)

elişi çalışmaları

elişi çalışmaları

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

8 yorum gelmiş

 1. senayatilgan

  Doğum gününde o güne özel hediye dağıtmak çok anlamlı bence… Hem kendi hediye aldı oğlunuz mutlu oldu hemde diğer çocuklar mutlu olup o günü daha unutulmaz kıldınız… Hepsi de çok çok güzel olmuş gerçekten çok güzeller..

 2. yagmuryurek

  bende çok beğendim ellerinize sağlık hem çok emek harcandığı da belli… sadece meraktan soruyorum neden Türkçe değil de ingilizce???

 3. deliisibunlar

  evet, dün oğluşumun doğum gününde biz de resimlerinden magnet, balon ve taçlar hediye ettik:) o günden bir anı.Çocuklarda çok mutlu oluyor.Sizin poşetlerinizde çok şık olmuş ellerinize sağlık.

 4. DideminHayalAtolyesi

  senayatilgan, amigurumiaskina, yagmuryurek, deliisibunlar yorumlarınız için çok teşekkürler :)) Sevgili yagmuryurek bu ürünler yurtdışından aldığım ve hazır olan yazılar. Eğer türkçe yazmam gerekirse tek tek harfleri yerleştirmem gerekiyor. Yani bunun belki 2-3 katı emek ve zaman gerektiriyor. Biliyorsunuzdur malesef Türkiye’de bu tarz malzemeleri bulmak(Türkçe) imkansız gibi. Ama özel talep olduğunda emekli de olsa Türkçe hazırlamak mümkün tabi…

 5. bizdenhayatvehobi

  Ellerinize sağlık çok zevkli ve emekli olmuş.Ben de kızımın ilk yaşgününde gerek hazır,gerek kendimce bir şeyler hazırlamıştım,yakın zamanda yayınlamayı planlıyorum.Tarzınız çok güzel bloğunuza da uğrıycam…

Bir Cevap Yazın