Perşembe, Nisan 27, 2017
Doğum Günü Partisi Hediye Torbaları

Doğum Günü Partisi Hediye Torbaları

8

elişi çalışmaları
Furkan’ın doğum gününde arkadaşlarına vermesi için yaptığım hediye torbaları. İçinde düdük, bonibon, şeker, sakız ve kitap ayracı var.
Blogumda bu ve benzeri örnekleri bulabilirsiniz :)

elişi çalışmaları

elişi çalışmaları

8 YORUMLAR

  1. Doğum gününde o güne özel hediye dağıtmak çok anlamlı bence… Hem kendi hediye aldı oğlunuz mutlu oldu hemde diğer çocuklar mutlu olup o günü daha unutulmaz kıldınız… Hepsi de çok çok güzel olmuş gerçekten çok güzeller..

  2. bende çok beğendim ellerinize sağlık hem çok emek harcandığı da belli… sadece meraktan soruyorum neden Türkçe değil de ingilizce???

  3. evet, dün oğluşumun doğum gününde biz de resimlerinden magnet, balon ve taçlar hediye ettik:) o günden bir anı.Çocuklarda çok mutlu oluyor.Sizin poşetlerinizde çok şık olmuş ellerinize sağlık.

  4. senayatilgan, amigurumiaskina, yagmuryurek, deliisibunlar yorumlarınız için çok teşekkürler :)) Sevgili yagmuryurek bu ürünler yurtdışından aldığım ve hazır olan yazılar. Eğer türkçe yazmam gerekirse tek tek harfleri yerleştirmem gerekiyor. Yani bunun belki 2-3 katı emek ve zaman gerektiriyor. Biliyorsunuzdur malesef Türkiye’de bu tarz malzemeleri bulmak(Türkçe) imkansız gibi. Ama özel talep olduğunda emekli de olsa Türkçe hazırlamak mümkün tabi…

  5. Ellerinize sağlık çok zevkli ve emekli olmuş.Ben de kızımın ilk yaşgününde gerek hazır,gerek kendimce bir şeyler hazırlamıştım,yakın zamanda yayınlamayı planlıyorum.Tarzınız çok güzel bloğunuza da uğrıycam…