Doktor Tilda bebek

-

doktor-bez-bebek-el-yapimi-tilda-modelleri
Doktor Tilda Hanım ile tanıştırayım sizi. Kendisi bir aile doktoru. Doktor hanımın gerçek saç rengine yakın karamel rengi bir peruk kullandım, yumuşacık.
Doktor şapkası ve önlüğü pamuk satenden, ceket ve önlük astarlı, ceketli elbise ve kalem etek pamuk kumaştan dikildi. Bebeğin boyu 40 cm. Çantası pembe çiçek deseni ile süslü metalden yapıldı, babetleri ise puantiyeli, pek cici oldular.

doktor-bez-bebek-el-yapimi-tilda-modelleri-2

doktor-bez-bebek-el-yapimi-tilda-modelleri-3
Bu da doğum yaptırmış doktor hanım :)

doktor-bez-bebek-el-yapimi-tilda-modelleri-4

doktor-bez-bebek-el-yapimi-tilda-modelleri-5

doktor-bez-bebek-el-yapimi-tilda-modelleri-6

doktor-bez-bebek-el-yapimi-tilda-modelleri-7

kundakta-kece-bebek-

doktor-bez-bebek-el-yapimi-tilda-modelleri-5

doktor-bez-bebek-el-yapimi-tilda-modelleri-6

doktor-bez-bebek-el-yapimi-tilda-modelleri-7

doktor-bez-bebek-el-yapimi-tilda-modelleri-8
Ve doktor çantası…
fb hesabımdan daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
aylar

Güzel olan her şeyi o kadar çok seviyorum ki inanılmaz. İstanbul'da bebek giyim ve üzerine bir butiğim var. Sıra dışı ürünlerimi ve ürettiklerimi bebechocolate facebook albümlerimde ve blogumda görebilirsiniz. Çocukluk hayalim çizgi filmileri yapmaktı... Yıllarca başka işlerle uğraşıp, bebeğim dünyaya geldikten sonra hayatımın akışını değiştiren bir iş BEBECHOCOLATE. Hiç bilmediğiniz çocuk dünyasına girişimin ardından, hiç bilmediğiniz işe atılma. Bir masal BEBECHOCOLATE, bebeğimin kısmetine açtığım bir iş; bebeklere ait çok şey var içinde. Butiğimi büyüttükten sonra boş vakitte keçe el emeği ürünleri yapmaya başladım. Ürünlerim büyük beğeni toplayınca boş vakit gitti, yoğunluk geldi... Değişik fikirleri keçe figürlerine taşıyan, tamamı el yapımım ve çizimle oluşturduğum koleksiyonumu, bebek, evliliğe, doğuma yönelik değişik tasarımlarda fark yaratıp sizler için üretiyorum. Tamamı el dikişi olan koleksiyonumu umarım seveceksiniz. E-posta: ailarmehinli@yahoo.com

Bir Cevap Yazın