dondurma çubuklarıyla kartanesi şıklığı

-

çok şık çok güzel :) dondurma çubuklarının yapıştırılmasıyla yapılmış, ayrıltılı olarak da anlatılmış: buradabunlar da hoşunuza gidecekdekoratif aksesuardekoratif çamaşır asacağıbalondan aksesusaryenileme çalışması-sandalye

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

8 yorum gelmiş

 1. Yamali bohca

  Çok güzel olmuş, eline sağlık. Acemim ben sana doktorların muayenede kullandıkları çubuklardan göndereyimde hemen yapmaya ne dersin:))

 2. Figen abla

  yamalıcan,asıl bana gönder :)))ben de bişey yapıp,sana göndereyim ne dersin? :))valla kızlar,bana malzeme gönderene,istediği şeyi yapıp yollarım..hem elim boş durmamış olur,hem de karşılıklı bir paylaşım olur..hay aklımı seviyim :))))

 3. acemihobici

  yamalım canım, teşekkür ederim çok sevinirim ama figen ablam daha çok istemiş :)))) ben yaz sonunu da beklerim veya bugün sağlıkocağına gidicem, biraz dileneyim doktordan bakalım ne diyecek:)) sybellama da katılıyorum:))) bu arada 28 şubat akşamı ankaraya doğru yola çıkıyorum sybellam….

 4. Yamali bohca

  Figen Abla ve acemim en iyisi ben elimdekileri ikinize paylaştırayım, özelden adresinizi yazarsanız en kısa zamanda gönderirim:))

 5. ayme

  haahh haay bu yaz çok fazla dondurma yemem gerekecek sadece bunu yapmak için caanımm.. çok sıkı bahanee:))

Bir Cevap Yazın