7 yorum gelmiş

 1. boncuk hanim

  Çokkkkk güzelleeeeerrrrr.Benim firafox um olmadığı için yazılanları anlamadım, ama resimlerden iyi kötü bişeyler çıkarabilirim sanıyorum.(Tabi ingilizce konusuna hiç değinmiyorum:))Kapların içlerine ne koyuyorlar acaba ağırlık yapması için?… Kum?….

 2. herbalist

  evet abla koymayı bende düşünüyorum.hatta yapmayı da düşünüyorum arman bu aralar kapılarla oynamaya meraklı açıyor ve kapıyor,eli filan sıkışmaz iyi olurBoncuk hanım kapların içinde ne olduğunu bilmiyorum amabloğa yazarken bakarım ayrıntılı.

 3. herbalist

  yapmak isteyenler için pdf dosyası da var.boncuk hanım kovaların içi ya boş ki sanmam yada yazmaya gerek görmemiş ama bence kum koymuştur.

 4. herbalist

  evet kova ayarlayayım da yapacağım ama üstteki bebekleri yapamam onun yerine kumaş başka bir oyuncak yapıp koyarım herhalde.

 5. embir

  çocuğun oyuncaklarından da koyabilirsin. Yapmakla uğraşmamış olursun. Aaaa benim bir dünya oyuncağım annemde duruyor bu hafta gidince alayım da bende yapayım.

Bir Cevap Yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

Dantel kitap ayracı yapımı

| | 1 Yorum

Yeni yılda bir süre hediye almamız gerekir günler öncesinden kimlere ne hediye alacağımızı düşünürüz. İşte size bir hediye alternatifi, tek başına ve ya bir kitapla birlikte verebileceğiz dantel kitap ayracı....

Video: Düz nakış işleme nasıl yapılır?

| | 0 Yorum

Sevgili Melda Hanım, yapımı pratik ama harika sonuç veren bir düz nakış uygulaması gösterdi bize bu videomuzda. Çok güzel bir pano çıkıyor ortaya, bakın bir. Size de işleme isteği gelecek, eminiz.  ...