Pazar, Nisan 30, 2017
DÖŞEMELİK KUMAŞTAN RUNNER

DÖŞEMELİK KUMAŞTAN RUNNER

11

Geçen sene kumaş pazarından aldığım döşemelik kumaşı en sonunda değerlendirdim ve runner yaptım.Malzemeler:Desenli döşemelik kumaş, makas, kumaş boyası

Desenli kumaşa dört köşesinden kumaş boyasıyla istediğim gibi bir çerçeve çizdim, çerçeve yaprak ve çiçeklerin kenarlarına gelecek şekilde yapıldı. daha sonra kumaşı tersinden ütüledim. Son olarak ta çerçeveyi, çizdiğim kısımlardan kestim, ortaya bu şık örtü çıktı.

11 YORUMLAR

  1. Beğenmenize çok sevindim, noblesse, bulbille, nalana, figenkarais, günesedogru, sesiber, Figen abla. Çok teşekkürler. Ben bu döşemelik kumaş işini sevdim ve devamını da paylaşırım sizinle:)

  2. goksua, merhaba, beğenmenize sevindim. Bulunduğunuz yerde kumaş mağazalarına gidin ve döşemelik kumaş istiyorum değin veya eskiden yatak, döşek yapımında kullanılan kumaşlardan isteyin, bulacağınıza eminim.

  3. goksua, malzemenin en bol olduğu İstanbul’da yaşıyorsunuz, ben İstanbul’u pek bilmem ama eminim benim bulduğum kumaşların alasını bulursunuz oralarda:) Ben genelde Bursa kumaş pazarından alıyorum malzemelerimi.