DÖŞEMELİK KUMAŞTAN RUNNER

-

Geçen sene kumaş pazarından aldığım döşemelik kumaşı en sonunda değerlendirdim ve runner yaptım.Malzemeler:Desenli döşemelik kumaş, makas, kumaş boyası

Desenli kumaşa dört köşesinden kumaş boyasıyla istediğim gibi bir çerçeve çizdim, çerçeve yaprak ve çiçeklerin kenarlarına gelecek şekilde yapıldı. daha sonra kumaşı tersinden ütüledim. Son olarak ta çerçeveyi, çizdiğim kısımlardan kestim, ortaya bu şık örtü çıktı.

11 yorum gelmiş

 1. Avatar photo

  Beğenmenize çok sevindim, noblesse, bulbille, nalana, figenkarais, günesedogru, sesiber, Figen abla. Çok teşekkürler. Ben bu döşemelik kumaş işini sevdim ve devamını da paylaşırım sizinle:)

 2. Avatar photo

  merhaba, cok guzel bir çalışma olmuş. ancak bu kumaş pazarı nerede oluyor acaba? bilgi verebilir misiniz?

 3. Avatar photo

  goksua, merhaba, beğenmenize sevindim. Bulunduğunuz yerde kumaş mağazalarına gidin ve döşemelik kumaş istiyorum değin veya eskiden yatak, döşek yapımında kullanılan kumaşlardan isteyin, bulacağınıza eminim.

 4. Avatar photo

  goksua, malzemenin en bol olduğu İstanbul’da yaşıyorsunuz, ben İstanbul’u pek bilmem ama eminim benim bulduğum kumaşların alasını bulursunuz oralarda:) Ben genelde Bursa kumaş pazarından alıyorum malzemelerimi.

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin