22 yorum gelmiş

  1. hepsi ayrı ayrı çok güzel.mavilinin tonlarını çok beğendim.sizin kızınız olsam hergün birini takar çıkardım valla:)broşlara takım bileklik de yapsanız ne hoş olur aslında.

  2. Keçe düğme ve boncuk çok uyumlu bir üçlü olmuşlar.Ellerinizden çıkan her iş gibi.Renklerde süper.Mavi en sevdiğim renk.Burayada çok yakışmış.Ellerinize sağlık.Sayenizde keçe ve diğer el işlerini daha bir sever olduk.Çok teşekkür ederim.

  3. ablacım hepsi de çok güzel olmuş, emeğinize sağlık. Keçeler sayenizde hayat buluyor tabi düğmelerde.

  4. Benim de ellerim, bileklerim neredeyse bir aydır ağrıyor. Korkuyorum şu KTS denilen şeyden olduysam diye. Her yıl bu zamanlar ellerimin başına bir iş geliyor. Yıllardır denerim, hiç şaşmaz mutlaka birşey oluyor ellerime:(

  5. eyvah eyvahhhh, geçmiş olsun sevgili neduk:) bel fıtığı ve ağrısı için lutfen dikkatli olun ve hergün 2 saatte bir yere yüzü koyun yatıp ellerinizi göz hizasında yere düz koyun ve 10 kere şinav çeker gibi zorlamadan dirseklerinizi dik tutarak gogus kısmınızı dogrultmaya calışın. bu tekniğe Mckenzie tekniği deniyor ben cok faydasını gördüm tc de pek uygulanmıyor ama cok basarılı bir tedavi:)netten araştırın hareketler için isterseniz ,fıtık filan kalmıyor dogru yapınca:)

  6. karpel tünel sendromundan mı bahsediyorsunuz sevgili sesiber sevgili neduk. eger ondansa ameliyata sakın yönelmeyin ben yaşadım bu sorunu ve fizik ile iyileştim. bir de soguk kompres iyi geliyor

  7. ben en ağırını geçirdim aylarca telli korse taktım ellerime soguk kompresler ilaclar fizik ama ameliyat kim olduysa cevremde basarısız micro cerrahi de bile dikemiyorlar kesilen sinirleri ki en cok sinirlerde dirsek ve elden geçiyor:( daha ileri yaslarda ameliyat sonrası kolda o dikilmeyen sinirlerden dolayı çekilme oluyormuş lutfen boyle bir sorununuz varsa once fizik yollarını deneyin:)

  8. Hepsi birbirinden güzel ellerinize sağlık. Benim favorim kahverengi olan:))Hepinize geçmiş olsun, zorlamayın kendinizi lütfen.

  9. inanılmaz güzeller neduk,ellerine sağlık.sana da sesibere de geçmişler olsun.aman dikkat,eller çok çalışmaktan isyan ediyor galiba.yavaş yavaş,zorlamadan çalışın n’olur.

  10. Henüz uyuşma yok ama sanki ellerim içten çekiliyormuş gibi sürekli kapama ve sıkma durumundayım. Uyurken bile istemdışı ellerimi sıkarak uyuyorum ve dirseklerime kadar ağrıyor kollarım.

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin

Yeşil siyah broş yapımı

| | 0 Yorum

Yine su taşı tekniğiyle çalıştım. Su taşlarını birbirlerine boncuğun etrafına dolayacak kadar diktim. Daha sonra boncuğu su taşının ortasına koyup etrafını sıkıca dolayarak diktim. Altta kalan uçların dış kısımlarına daha...