Cuma, Ekim 28, 2016
Düğün İçin Elbise

Düğün İçin Elbise

25

düğün elbisesi
Geçen yıl yakın bir arkadaşımın düğünü için diktiğim bir kıyafet. Clutch‘ı hatırlarsanız bu elbiseyi diktikten sonra gereklilikten yapılmıştı o da :))

düğün elbisesi

25 YORUMLAR

 1. Cuma pazarında gezerken önü bu şekilde olan bir tunik görüp aldım belki birşey yaparım diye. sonra çok beğendim gittim bir tane daha aldım. Arkaları saçma sapan bir danteldi kestim birleştirdim, her iki yanını da aynı yaptım ama tunik olarak beğenmedim ve elbise olsa ne kadar güzel olurdu dedim. Aldım kurdalemi alt kısma gri astarla uzattım ve teker teker işledim. En alttaki 8-9 sıra bizzat benim tarafımdan işlenmiştir. Anladım ki hepsini de yapabilirimişim :) Biraz zahmetli gibi ama ben düğün için heyecanla yapmıştım zorlamadı beni…

 2. Ay güldürdünüz beni çok tatlısınız gerçekten :) Kıyafet yapısı gereği insanı olduğundan biraz daha kalın gösteriyor haberiniz olsun :)

 3. çok begendim benmi göremedim blog adresinizi ama varda ben görmediysem rica etsem tekrar verirmisiniz teşekkürler çok güzel olmuş yakışmışta :)))

 4. Hayır blog adresim yok :) Açsamda buradan farklı birşey koyma ilgilenme zamanım olmayacak nede olsa. O nedenle açmıyorum cabam :) Siz senayatilgan dan takip edin beni :) 10marifetteyim :)

 5. gerçekten sabır gerektirecek bir işçilik ,ben parçaları sayarken yoruldum siz onları tektek kesip dikmişsiniz.tebrikler.

 6. Teşekkür ederim zulaltan :) Siz de bilirsiniz o tasarımlarınızı yaparken ne kadar ince işçilik yaptığınızı ama yapmak isteyince sizi kimsenin durduramadığını :)

 7. senayatilgan moda ikonu oldun herkes diktiğin ,giydiğin şeyleri takip ediyor sen bu işi büyüt bence videolu kurs falan yap, artık yazmakla anlatamazsın göstermen gerek her aşamayı :)

 8. :) Ben blog açmıyorum vaktim yok diye bu aralar gerçekten de vaktim yoktu uzun zamandır da birşey dikemedim içim acıyor :) Aklım dikiş odamda yemin ederim :) 1 ay 10marifete hediye yaptım ki onu birkaç güne yapardım normalde ama shane mail atışından bir ay sonra yollayabildim sevgi ağacımı :) Videolu anlatım için de ayrı bir uğraş lazım :) Beceremem de galiba ama ileride neden olmasın her boyutta her ortamda anlatırım :)

 9. senayatılgan seviyo hem anlatmasını hem de dikmesini büyük bi zevk alıyo resmen bundan bunu farkettim :D bütün heysini tek tek sen mi katladın yaptın kurdelelerinnn gözlerim acıldı resmennn:D

 10. evet esinn43 çok seviyorum dikmeyi ve konuşmayı yardım etmeyide severim :) Kurdelelerin hepsini değil son 8-9 sırasını ben dizdim. tunik şeklindeydi bu, iki tunik birleştirdim ön ve arkaya altlara da aynı kurdeladan ve astardan alıp ben teker teker sıraladım :) Eğlenceliydi ama..

 11. AYNI KUMAŞTAN NASIL BULDUN KIZ WALLA ŞAŞIRDIM KALDIMM AA AAA :D
  EĞLENCELİYE BENZİYO AMA HEMEN BİTMEZ Dİ HAPSİNİ YAPSAYDIIN.ELLERİNE SAĞLIK :)
  İYİ CESARET GİTMİŞİN 2.TUNİĞİ ALIPTA ONU BİRLEŞTİREM DİYE ASLA AKIL EDEMEZDİM HERAL DE PES DOGRUSU :D BRAVOOOO

 12. Kardeşimi gönderdim ikincisini almak için dedim koş bitmeden al :) Ayrıca aynı kurdaleden bulmak yeterli oldu çünkü içindeki astar gri renkte o kolay üstüne kurdelaları işleyince zaten alt tarafta ne olduğu görünmüyor :)