Salı, Ekim 25, 2016
Dünya Güzeli Kırmızı Etek

Dünya Güzeli Kırmızı Etek

24

etek

Dün, 10marifet sergisi için Sevgi Ağacı‘nı gönderen sevgili senayatilgan, kızım Leyla için de hiç üşenmeyip dünya güzeli bir etek dikmiş. Kişisel teşekkürlerimi bir de buradan iletmek ve bu tatlı eteği paylaşmak istedim. Beyaz puanlı, içi beyaz tüllü kırmızı kloş eteğin bir de tülden kemeri var. Leyla eteği görür görmez üzerine geçirdi ve yatarken üzerinden zor çıkardık; o derece sevdi. Tekrar teşekkür ederim, ellerinize sağlık.

Flu bir fotoğraf bu ama bu eteği giyen dönmeden edemez, onu göstermek istedim :)

etek

24 YORUMLAR

 1. Senayatilgan :) süprizlerle dolusun muhteşem bir etek olmuş kumaşı,deseni,modeli çok güzel olmuş :)dünya güzeli mankenin üzerine de cuk diye oturmuş :D Shane Allah bağışlasın dünya güzeli bir kızınız var Allah sizi ayırmasın :) Ellerine sağlık Şenay :D

 2. Harika olmuş ellerine sağlık senayatılgan , kırmızı beyaz puantiyeli seçime bayıldım :)
  Leyla hanım da eteklerini savura savura güle güle giysin yeni eteğini :D

 3. Teşekkür ederim kızlar :) Leyla mutlu olmuşya herşeye değer gerçektende :) Ben ondan çok mutlu oldum :) Ağzım kulaklarımda…
  Ben teşekkür ederim shane ilgin ve inceliğin için :)

 4. :) Bir site insanı bu kadar mutlu eder mi, bilmiyorum. Benim açımdan durum bu. Buradayken ağzımın kulaklarıma doğru harekete geçtiğini fark ediyorum sık sık. İçtenlik ve sıcaklık ne kadar önemli!

 5. bende en çok tepem atıkken yorumları okumayı seviyorum … eee şansıma şenay ve zulalin yorumları denk geliyorsada değmeyin keyfime :) bu etek de çok güzel olmuş sergi günü leyla kızımızın üstünde sergilensin :) konu mankenimiz olsun :) çok tatlı kızın shane (bin maşallah ) Allah akıllı başlı insan gibi insan etsin inşallah :) seviyorum 10 marifeti :)
  bu kadar şey yazmışım ellerine sağlık dememişim memleketlime :) ellerin dert görmesin şenay

 6. Teşekkür Ederim yagmuryurek hemşom :)
  Valla ben de canım sıkıldıkça buraya gelip yorum okuyorum yazıyorumstres atıyorum gerçektende. Herkesin ortak görüşü bu herhalde :) Seviyom nan 10marifeti :)

 7. bebem ben biraz marmaralılaştım galiba… korkulmuyor benden :) işyerine çevrene sağına soluna… herşeye kızıyorsun yaş ilerledi herhalde…… :)

 8. SENAYATILAN GENE DÖKTÜRMÜŞSÜN YA BEN DAHA SİTEYE YAPTIKLARIMI KOYMAYI ÖĞRENEMEDİM ÖĞRENİNCE ARTIKK :(
  KIZDA ÇOK ŞİRİN MAAŞALLAH :)

 9. RİCA EDERİM EL MARİFETLİ OLUNCA :) ŞU AN NELER DİKİYOSUN BAKEM TÜYOLARI ALAYIM.ÇOK GÜZEL GECE ELBİSESİ YAPTIK KURSTA AMA Bİ TÜRLÜ KOYAMIYORUM SİTEY :(

 10. senay ayilgan etek çok güzel olmuş, ellerine sağlık…Shane kızın çok tatlıymış…güzel etek ve tatlı kız çocuğu birlikteliği ise şahane olmuş…

 11. Teşekkür ederim _melek_ :) Ayrıca yazım yanlışı olduğunu biliyor ve böyle şeylere takılmıyoruz üzülmene gerek yok :) Şenay da olur Şeynay da çoğu zaman Sena bile oluyorum :)