Cuma, Ekim 21, 2016
Dünyanın SEO birikimi digitalzone’da!

Dünyanın SEO birikimi digitalzone’da!

0

88
Türkiye’de SEO alanında Ar-Ge yapan bir şirket olan eski ismiyle SEOzeo, yeni ismiyle “ZEO” arama motoru optimizasyonuna dair son derece önemli eğitimler veriyor ve danışmanlık hizmeti sağlıyor. 2011 yılında faaliyete geçen Zeo, 2013 yılından bu yana önemli etkinliklerin de mimarı olmayı başardı. Dünyaca ünlü iki SEO kaynağı Moz ve Majestic SEO’nun Türkiye’deki tek partneri olan Zeo her yıl büyük ses getiren etkinlikler düzenlemeyi sürdürüyor.
İlk olarak 21 Eylül 2013 yılında “SEOzone 2013” isimli bir etkinlik düzenleyen ekip, Türkiye’de bir ilki başardı. Ertesi yıl 25 Ekim 2014’te “SEOzone’14” isimli etkinliği de düzenleyerek ülkemizde de uluslararası bir bilinç düzeyini yakalayabileceğimizi herkese göstermiş oldu. Önceki yıllarda edindikleri tecrübe ile 2015 yılında yine harika bir etkinliğe imza atmayı başaran Zeo ekibi, bir sonraki yılın çalışmalarına henüz 2015 etkinliği biter bitmez başlamıştı. 2015 yılında en güncel konuların ele alındığı ve SEO tekniklerinin tartışıldığı bu etkinlik de büyük yankı uyandırmıştı.

Türkiye’de Uluslararası Bir SEO Deneyimi Yaşayın!
Zeo ekibi faaliyetleri ile Türkiye’nin SEO sektörüne de büyük katkılarda bulunuyor. Ekip bu defa Digitalzone olarak yine kolları sıvadı ve dünyaca ünlü uzmanların bir araya geleceği muhteşem bir konferans hazırladı. Digitalzone’16 etkinliği 700’den fazla üst düzey dijital pazarlama uzmanı ve 10’dan fazla yabancı konuşmacının katılımıyla gerçekleşecek olup SEO’ya ilgi duyanları şimdiden heyecanlandırmayı başardı.
Dünyanın en büyük SEO ajanslarından biri olan Distilled’ın AR-Ge yöneticisi Tom Anthony büyük veri alanında yaptığı analizlerle ilgi odağı haline gelmiş bir isim. Anthony konferansta “Distilled’daki A/B Testlerinden Neler Öğrendik, Neleri İyileştirmeliyiz” konulu bir sunum gerçekleştirecek.
Avrupa ve ABD Arama Ödülleri jürisi Judith Lewis konuşmacılar arasında. Lewis “Anahtar Kelime ve Pazar Araştırmasında Yalnızca Uzmanların Bildiği Teknikler” konulu bir sunum yapacak. Konferans 21 – 22 Ekim 2016’da Radisson Blu Hotel’de gerçekleşiyor. Bilgi ve bilet için konferansa dair hazırlanan web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.