Duvar dekorlarım

-

elişi çalışmaları
Aranıza çok yeni katıldım ve 14 yaşındayım. Şimdiye kadar yaptıklarımı tek seferde paylaşmak istedim.
Duvar panosu. Eski kitap sayfalarından ve küçüklük fotoğraflarımdan oluşuyor, aradaki şeritler ise şu kaplama kağıtlarından.

elişi çalışmaları

elişi çalışmaları

elişi çalışmaları

elişi çalışmaları
Bunlar da ince bir sütunu değerlendirmek için yaptığım panolar.

elişi çalışmaları

elişi çalışmaları
Ve gerçek anlamda panom. Benekler kurutulmuş oyun hamurlarından. Dallar eski bir zarf ve baykuşlar ise kitap dergi sayfalarından. Panonun yapımı da bana aittir bu arada.

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

13 yorum gelmiş

 1. huber

  bu yaşta bu kadar güzel, hoş,farklı işler olursa ilerisini düşünemiyorum artık. ellerine ve gönlüne sağlık sevgili yarenpamukk ve de kocaman aferin sana. sevgiler:))

 2. senayatilgan

  Hoşgeldin ve iyiki gelmişsin. Hepsi birbirinden güzeller fakar renkli beneklere ve baykuşlara ayrıca bayıldım. Ellerine sağlık :)

 3. rapunzel-esk-

  2.ç resimdeki şu trt de yayınlanan çizgi adam adı neydi ne izlerdik ama çok uzaklara gittim birden tebriklet çok değişik çalışmalar başarılı bence

 4. GGuven

  Yarenpamuk, bu yaşta böyleyse ilerde nasıl olur düşünemiyorum bile. Mesleğini seçtin mi? Sanırım güzel sanatlar tam sana göre. Belki bir İç Mimar olabilirsin. O zaman kimbilir ne harika eserlere imza atarsın. Çok beğendim çalışmalarını. Yürekten kutlarım seni küçük kız. Yolun açık olsun.

Bir Cevap Yazın