Duvar Panom

-
Bu panom da geri dönüşüm :)
Bu panom da geri dönüşüm :)

Bozulan klavyemin içindeki levhayı ve bir kaç eski magnetle sağdan soldan gelen promosyon yumuşak mıknatısları kullanarak kendime bu duvar panosunu yaptım. Süpriz yumurtalardan yaptığım mıknatıslı kutulara kaybolması kolay ufak takılarımı, iğnelerimi, tel tokalarımı ayrı ayrı koydum, yumuşak mıknatıslarla hazırladığım resimlerimi ve elimde kalan ayak şeklinde boncuklarla hazırladığım magnetlerimi de panoma tutturdum.Hem hızla büyüyen dünya teknoloji çöplüğüne bir ilave de ben yapmamış oldum, hemde notlarımı asabileceğim hoş bi duvar panom oldu.

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

5 yorum gelmiş

  1. dolunay82

    sürpriz yumurta kutularını bu şekilde kullanmak çok iyi fikir.burada yapılan bu geri dönüşümleri gördükçe önceden işe yaramaz diye attığım bir çok eşyaya hayıflanıyorum doğrusu.ama burayı keşfedeli zararın neresinden dönsek kardır diyorum.

  2. guccukturba

    Evet teknoloji çöpleri ve tek kullanımlık her türlü pet ve kağıt çok ciddi bir hızla birikiyor ve çevre açısından büyük srun arz ediyor ne kadarını tekrar kullanırsak o kadar iyi. Bir de tüyo tuşlarını da magnet yaptım , resimlerini eklerim umarım

Bir Cevap Yazın