Perşembe, Ekim 27, 2016
Duvar şapka süsü

Duvar şapka süsü

5
Şapka
Şapka

Tığ ile örülmüş,kuru çiçeklerle üzerine güzel bir renk katılmış ev işi bir duvar süsü şapkası…

5 YORUMLAR

 1. ben küçükken ne meşhurdu bunlar.. hatta bi tane yapmaya çok uğraşmıştım ama yuvarlak dantel işlerini yaparken hep eciş bücüş bir şey olur, elimde kalırdı :D

 2. aa evet annem de amma yapmıştı bir ara bunlardan.. hediye,kermes,satılık…bir sürü..böğğ gelmişti artık bunları görmekten,o kadar çok yapmıştı yani..Ben de küçüktümo vakitler abisante:)

 3. ben bunu kafama da takarım, süper bişi! öyle duvarda duracağına, hafif bir rüzgarda benle salınır durur, piknik neyin yaparkene!

 4. böğğ gelmişti artık bunları görmekten,o kadar çok yapmıştı yani.

  AYNEN..:)HATTA BİZİM EVDE DE VARDI..ANNEMİZ VAZGEÇİRENE KADAR AKLA KARAYI SEÇTİM. BEN ATARIM ANNEM GERİ GETİRİR ASAR.. AMA EN SONUNDA KAPICI, ÇÖPÜ ANNEMDEN EVVEL GÖRDÜ ALDIDA OLAY BİTTİ…OH BE!KAFAYA TAKMAK BENCE DE DAHA GÜZEL OLUR..:)

  ben bunu kafama da takarım, süper bişi! öyle duvarda duracağına, hafif bir rüzgarda benle salınır durur, piknik neyin yaparkene!

  ESKİ TÜRK FLİMLERİNDE OLURDU HANİ….:)

 5. HATTA BİZİM EVDE DE VARDI..ANNEMİZ VAZGEÇİRENE KADAR AKLA KARAYI SEÇTİM. BEN ATARIM ANNEM GERİ GETİRİR ASAR.. AMA EN SONUNDA KAPICI, ÇÖPÜ ANNEMDEN EVVEL GÖRDÜ ALDIDA OLAY BİTTİ…

  Sanırım herkesin annesi aynı :))