Perşembe, Ekim 27, 2016

Duvar süsü – LIVE!

28

duvar süsü

Tuvallerle yapılabilecek kolay bir duvar süsü çalışması. Ben boncuk kullandım, onun yerine düğme gibi malzemeler de kullanılabilir. Dahası…

Ayrıca çekilişime de beklerim: http://duyguygun.blogspot.com/2012/08/cekilisim-var-haaaniimmmm.html

28 YORUMLAR

  1. ne çekilişidir bu bir bakem gerçi pek çekilişe katılmıyorum facebookta arkadaşların sayfasını paylaşıyorum ama çekilişe katılmıyorum senin sayfayı da paylaşırım :)

  2. ben üzgün olunca ya çizgi film ya da kemal sunal filmi izliyorum :) haberlerden uzak dur ve de hüzünlü müziklerden. neşeli müzik dinle :) allah hep güldürsün hiç ağlatmasın :) ağlatacaksa da mutluluktan ağlatsın :)

  3. Amin canım benim saol. yok üzgün değilim zaten sabahtan beri bir yorgunluk var üstümde sanırım klima çarpmıs dün gece uyurken temizlik falan hep yalan oldu bugün :)

  4. Hahaha :) Bence örek bahane sergi şahane :)
    Duygun yeme bu saatte birşey bak saat kaç oldu :) Biz kadınlarda bir şişme geni var bu saatte vesile olmayayım kalorilere :) Sonra bana demeyin yani :)

  5. Bak şimdi suç börekte değil kuzum sen neden kahvaltıdan sonra yemedin birşey :) Sonra Şenay aldırdı kiloları olmasın da :D bari domates salatalık falan yeseydin bu satte :)