Duvar Süsüm (wc kağıdından:)

-

Arkadaşlar daha önce bahsetmiştim böyle bir şey yaptığımdan,neyse ben biraz malzemelerden ve yapılışından bahsedeyim.Önce bir adet kalın mukavva alınır,üzerine büyük bir tencere kapağı yardımıyla büyük bir daire çizilir,bir tane de iç tarafına biraz daha küçük bir daire çizilip,maket bıçağıyla bayaa bir zorlanarak kesilir.

Tabanımız hazır,sonra asıl ana malzememiz olan tuvalet kağıdından bir rulo alınıp güller yapılır alt kısımları makasla kesilip hepsinin aynı boyda olmasını sağlayıp sıcak silikon yardımıyla mukavvanın üzerine sık sık yapıştırılır,mukavvanın üzeri dolduktan sonra evde bulunan yapma çiçeklerin yaprakları koparılıp aralarına iliştirilir.Vee itinayla duvarınıza sabitlenir,işte bu kadar, gelen çok beğeniyor ve neden yapıldığını anlamıyor,bakalım sizler de beğenecek misiniz…Yakından görüntüleri içeride…

27 yorum gelmiş

  1. Tuvalet kağıdı ha? İnanamadım, gerçekten çok güzel olmuş. Bir silikon tabancam bile yok :(( Artık almak şarrrrt oldu.

  2. Arkadaşlar kaç gündür bekliyordum ne zaman yayınlanacak diye,bu gün de akşam 5’e kadar gidip gelip baktım,akşama misafirim olduğu içinde bir daha giremedim,geldim ki 4. sayfaya gelmiş bile:(Serguncum teşekkür ederim,gelen arkadaşlarım da anlamıyorlar,söyleyince de çok şaşırıyorlar.Sevgili Zeynep Semerci çok teşekkür ederim.Aytacım canım teşekkür ederim beğenin için:)gülseyhan teşekkür ederim,aynen öyle sıfır maliyetli olunca dediğin gibi kirlenince at yenisini yap;)sevimli hayat teşekkür ederim,düzgün yapıncaya kadar çok uğraştım ama el alışınca da çok zevkli gitti.Pinkly çok teşekkür ederim canım sağol.Yamalı bohça beğenmene çok sevindim teşekkür ederim:)Sevgili Sudeduru çok teşekkür ederim.kirkpare çok teşekkür ederim.embir, canım çok teşekkür ederim.seker pembe çok teşekkür ederim.sevgili banuca evet tuvalet kağıdı valla:) bence de her evin olmazsa olmazlarından silikon tabancası,tavsiye ederim alın bence de.Sevgili 2z annesi çok teşekkür ederim.

  3. Çok güzel olmuş, şaş şaş kal durumları, insallah çabuk kirlenmezler uzun zaman kullanırsın:)Geçenlerde burada bir arkadaş onları tutkal gibi bir karışımla sertleştirip dayanıklılığını arttırmıştı, bir ara kimdi hatırlayamadım şimdi:))Size gelen misafirler salondan 1 gül alıp öyle mi gidermiş tuvalete mesela…

  4. arkadaşlar doğru söylüyor. söylemesen anlaşılmaz tuvalet kağıdı olduğu..eline sağlık..fiamma espiriyi patlatmış.uzak tut misafirlerden. ya da olay mahali yakınlarına asma:)))

  5. mtnaz çok teşekkür ederim.fene canım beğenmene sevindim teşekkür ederim.adadenizi çok teşekkür ederim.herbalist,güzel yorumunuz için çok teşekkür ederim.fiamma alemsin deminden beri gülüyorum Allah ta seni güldürsün emi,hani bazı arkadaşlarım da yapmıyor değil böyle bir espriyi ama hala gülüyorum,beğenin için de ayrıca :)teşekkürlerpolyanna69 teşekkür ederim canım,tamam biraz daha yukarı asıyım da yetişip alamasınlar bari:):):)bizimgibiler çok teşekkür ederim.

  6. İşte kaçırdığım bir iş daha, enfessss olmuş. tasarımdaki ahengi yakalamışsın yine. Yalnız şekerim, bir küçük çiçekde sprey vernik sıkmayı dene, eğer birşey olmazsa tamamını vernikle ki zamanla tozlanıp kararmısın. Ben krapon kağıdından yaptığım güllere sıkmıştım, hiçbirşey olmadı. Ama sen yinede denemeden yapma, tuvalet kağıdı emici olduğu için belki bozabilir. Emir veririmiş gibi oldu, naçizane bir öneri sadece:)

  7. Canımsın sen, çok düşündüm vernik sıkmayı,emerse bu kadar emeğe yazık olur diye,ama sayende bi cesaret geldi,bir tane gül yapıp(malzeme bol nasılsa:)) deneyeyim bari,bişey olmazsa süper olur,hemen bu akşam yapıp deniycem,sonucu da buraya yazarım.Hem ne demek o emir verirmiş gibi falan laflar,bizler hepimiz buradan fikirler alıp deneye yanıla birşeyler yapmaya çalışıyoruz ya cık cık cık tabi ki fikrini söyliceksin benim için herkesin fikri çok değerli,bi daha duymiyim,öpüyorum seni by…

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin