Duvarlarınızı Kendi Yapacağınız Resimler İle Renklendirin!

-

Böyle cıvıl cıvıl renkleri olan çalışmalar, çocuk odalarının ve koridorların duvarlarını süslemeyebilecekleri kadar; dekorasyona uyduğu sürece, salon dahil, tüm evimizin duvarlarında renkli, neşeli ve enerjik bir hava oluşturabilirler! Bunun için yapmanız gereken tek şey, çalışmaları print edip(büyük ebatlaır var), kağıdınıza aktarmak ve suluboya çalışmak! Çünkü bu çalışmaların hepsi suluboya! Yazının devamında, yüzlercesine ulaşabileceğiniz adresleri ve birkaç örneği bulabilirsiniz!


Tüm çalışmalara buradan ulaşabilirsiniz. Sitenin sağ tarafında Etsy ve Filckr sitelerindeki sergilerinin de linkleri mevcut.Onlara da mutlaka bakmanıız tavsiye ederim..İyi seyirler ve iyi çalışmalar = )

15 yorum gelmiş

 1. kagit kalem silgi

  Beğenmene sevindim Sevgili elmam = )YApıp yapıp duvara asası geliyor insanın = )Eklediğim çalışmaları beğenerek ve seçerek ekliyorum.Bu da çook beğendiklerimin arasında.. = )

 2. asyayaren

  hee bunun adi ilistirasyonmuymuş bak bunuda öğrendim ii olduelmam oresmi gerçekten senmi çizdin .. harika olmuş bubirşeydaha ……ilistrasyon de demekki :???

 3. lilacsmell

  asıl yazılışı illüstrasyon resimleme anlamına geliyor sevgili Asyayarencim :) Scholler kağıdına yapılmış,tahta gibi mübarek :)) harika olmuş ama

 4. asyayaren

  hımmmm….. anladım lilakkya bende çok sitiyorum böyle şeyler yapıp çizebilmek ama nerdeeeeee….. elimden gelir biraz ama “elmem”ın gibi öle siluet yada portre çizemiyorum :)))uydurup gaydırıveririm ben ancak :)))

 5. kagit kalem silgi

  Sevgili elmam, avatarındaki çizimin cok şirin olmuş, ellerine sağlık.Sevgili lilacsmell haklisin tahta gibi = )Kagidin dokusuna gore farkli efektler kazaniyor resimler.Sevgili Asyacim; yapmak icin, yukarida bahsettigim gibi, calismanin boyanmamis halini kagida aktarara boyayabilirsin. ;)

 6. esinsel

  elmam,illustrasyon calisiyorsunuz demek.bu cok guzel.nick iniz de cok guzel devamini dilerim.bende bu calismayi seviyorum.ama cizim yetenegi hic ugramamis bana,ancak hayran hayran seyrediyorum:)

 7. asyayaren

  Sevgili Asyacim; yapmak icin, yukarida bahsettigim gibi, calismanin boyanmamis halini kagida aktarara boyayabilirsin. ;)

  hııı bende kopya çekerim dimi :DDDD

  elmam diyor ki;Çizimimi beğendiğine çok sevindim Asyayaren. Olsun sende çok güzel örgüler örüyorsun.

  evet canım zaten oda olmasa beceriksiz olup çıkıcam :)

 8. sesiber

  Benim blog olarak izlediğim bir adresti burası. Az önce o blogdan geldim, burada görünce aaa dedim. Gerçekten çok güzel çizimleri var bayanın.

 9. yenihayat54

  ben bunları direkt duvara boyadım:)))tabloları daha önce görsem iyi fikir olurdu desen açısından bana..ama havalar biraz ısınsın duvarlarım için değişik fikirlerim var..uygulayınca sizlere gösteririm..burdaydı

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on Google+
Google+
Share on LinkedIn
Linkedin

İpten dekoratif top yapımı

| | 4 Yorum

Birkaç kez deneyip pes ettiğim bu topları, en nihayetinde yapmayı başardım. İnternetteki çeşitli sitelerden yapım aşamalarını da defalarca inceledim. Videolar seyrettim ve en sonunda artık yapabilirim dedim. Resim aşamalarını dikkatlice...