Perşembe, Nisan 27, 2017
Duvarlarınızı Kendi Yapacağınız Resimler İle Renklendirin!

Duvarlarınızı Kendi Yapacağınız Resimler İle Renklendirin!

15

Böyle cıvıl cıvıl renkleri olan çalışmalar, çocuk odalarının ve koridorların duvarlarını süslemeyebilecekleri kadar; dekorasyona uyduğu sürece, salon dahil, tüm evimizin duvarlarında renkli, neşeli ve enerjik bir hava oluşturabilirler! Bunun için yapmanız gereken tek şey, çalışmaları print edip(büyük ebatlaır var), kağıdınıza aktarmak ve suluboya çalışmak! Çünkü bu çalışmaların hepsi suluboya! Yazının devamında, yüzlercesine ulaşabileceğiniz adresleri ve birkaç örneği bulabilirsiniz!


Tüm çalışmalara buradan ulaşabilirsiniz. Sitenin sağ tarafında Etsy ve Filckr sitelerindeki sergilerinin de linkleri mevcut.Onlara da mutlaka bakmanıız tavsiye ederim..İyi seyirler ve iyi çalışmalar = )

15 YORUMLAR

 1. Beğenmene sevindim Sevgili elmam = )YApıp yapıp duvara asası geliyor insanın = )Eklediğim çalışmaları beğenerek ve seçerek ekliyorum.Bu da çook beğendiklerimin arasında.. = )

 2. hee bunun adi ilistirasyonmuymuş bak bunuda öğrendim ii olduelmam oresmi gerçekten senmi çizdin .. harika olmuş bubirşeydaha ……ilistrasyon de demekki :???

 3. asıl yazılışı illüstrasyon resimleme anlamına geliyor sevgili Asyayarencim :) Scholler kağıdına yapılmış,tahta gibi mübarek :)) harika olmuş ama

 4. hımmmm….. anladım lilakkya bende çok sitiyorum böyle şeyler yapıp çizebilmek ama nerdeeeeee….. elimden gelir biraz ama “elmem”ın gibi öle siluet yada portre çizemiyorum :)))uydurup gaydırıveririm ben ancak :)))

 5. Sevgili elmam, avatarındaki çizimin cok şirin olmuş, ellerine sağlık.Sevgili lilacsmell haklisin tahta gibi = )Kagidin dokusuna gore farkli efektler kazaniyor resimler.Sevgili Asyacim; yapmak icin, yukarida bahsettigim gibi, calismanin boyanmamis halini kagida aktarara boyayabilirsin. ;)

 6. elmam,illustrasyon calisiyorsunuz demek.bu cok guzel.nick iniz de cok guzel devamini dilerim.bende bu calismayi seviyorum.ama cizim yetenegi hic ugramamis bana,ancak hayran hayran seyrediyorum:)

 7. Sevgili Asyacim; yapmak icin, yukarida bahsettigim gibi, calismanin boyanmamis halini kagida aktarara boyayabilirsin. ;)

  hııı bende kopya çekerim dimi :DDDD

  elmam diyor ki;Çizimimi beğendiğine çok sevindim Asyayaren. Olsun sende çok güzel örgüler örüyorsun.

  evet canım zaten oda olmasa beceriksiz olup çıkıcam :)

 8. Benim blog olarak izlediğim bir adresti burası. Az önce o blogdan geldim, burada görünce aaa dedim. Gerçekten çok güzel çizimleri var bayanın.

 9. ben bunları direkt duvara boyadım:)))tabloları daha önce görsem iyi fikir olurdu desen açısından bana..ama havalar biraz ısınsın duvarlarım için değişik fikirlerim var..uygulayınca sizlere gösteririm..burdaydı