31 yorum gelmiş

 1. yerim ben onu yer yer:))nasılda masum balmış öyle..kıyamam ben ona:))bal peteği hepsi hepsi nurtopu.tüm çocuklar çok güzel:))eline sağlık…

 2. allahım nazarlardan esirgesin, annesine babasına bağışlasın maşallah çok tatlı bir yeğenin varmış:)) yeşiller de ne yakışmış yerim ben onuu.. ellerine sağlık baharcım devamını bekleriz:))

 3. o nasıl manken öyle yerim onu tombul serçe kazakda çok güzel ama mankenin payını vermeyi unutma yarım kilo süte fit olur:)

 4. ya bu tombiş ne kadar tatlı. Allah nazardan kötülüklerden korusun. sağlıkla huzurla büyüsün inşallah. ellerine sağlık. gerçi bebişe bakmaktan pek kazağa bakmadım ama eminim güzel olmuştur.

 5. ayy arkadaşlar sağolun yorumlarınıza çok sevindim :)) kazağımın hakkınıda vermişsiniz yani teşekkürler :))selmacım toplantıdaydım sabah 9,30 dan beri :((

 6. baharrrr, kazak çok güzel ,renk tam bebekler için olmuş.eminim örerkende bir o kadar zvk almışsındır.AMMMAAAAAA bu bebek bir harika Allah nazarlardan saklasın. O na güzel şanslar versin. ne kadar güzel bakmış,nekadar masum :) şimdi yanımda olsaydı da şöööyleeeusulcacııkkkk gıdısından koklasaydımmm onu. canım tam bir MELEK .:))

 7. Ellerine sağlık Baharr cığım, Allah analı babalı büyütsün bebek pek tatlı Allah nazarlardan korusun

 8. semyıl cım ben onu her gördüğümde öle yanaklarını sıkıştırıyorum işte :)) şimdi büyüdü ama daha sevimli oldu kerata maşallah :)dilevsercim Allah sanada versin böle bi tontiş canım :)sesiber evet sanırım öyle kazaktan öne geçmiş durumda bizim civciv :))

 9. hayır yemem ben onu, koklamamda. ısırırım ısırırım çok fena yaparım valla dişlerim kamaştı. maşşallah. dünyalar tatlısı. ne güzel kokuyordur o şimdi özledim valla bebek kokusunu. haaa bu arada kazağında hakkını yemeyelim lütfen yani.

 10. valla bebiş kazağın tüm marifetini aşmış:)asılmarifet bebeği dünyaya getiren annede.))maşallah tombiş tombişş,çocuklarımın bebek halleri gözümün önüne geldi..nede çok severdim tombul tombul..ahh eski günler geri gelmiyor..onlarda hep bebek kalmıyor..bu arada 3oğlumun olduğunuda söyleyim..hepsibu velet gibi tosuncuklardı:))artık en küçüğü 18 yaşında:)ALLAH bebişinizi ve tüm çocukları ailesine bağışlasın..

 11. yaaaa ben kıyamam bebeklere sadece koklarım.ne olur öyle ısıra ısıra, sıkıştıra sıkıştıra diye sevmeyin bebeklerimizi :((baksanıza nasıl da savunmasızzzzz maaasuuum bakıyorbizi öyle sevsinler istermiyiz :)))) ben aslaaaaa :)))))bahar sakın darılma ama ,yazına geldim bebişi görmek için:))) :)))) maşallah, maşallah 41 kere, :))) :)))

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin