Cuma, Ekim 28, 2016
Düz beyaz badiden ceket

Düz beyaz badiden ceket

10

dikiş
Makinem olmadıgı için elimle diktim, umarım siz de beğenirsiniz.

dikiş

dikiş

dikiş

10 YORUMLAR

  1. Ana ekrandaki beyaz badiyi görünce hiç tıklayasım gelmemişti açıkçası ama içine bakınca gerçekten güzel bir fikir olduğunu gördüm :) Elinizde dikmenizin bir kusuru olmaz sıraya dikkat edersiniz tek bir çizgi hat halinde dikmeye özen gösterirseniz makina dikişinden bir farkı olmaz fakat bir öneride bulunmak isterim ilk gözüme çarpan şey o olduğu için :) Keşke o (adını bilemiyorum fisto mu dantel mi şerit halindeki şey işte :) ) şeridi hiç kesmeseydinizde boyun kısmında üçgen gibi yapıp alttan toplasaydınız yani kesmeden bir dik açı yaptığınızda oluşacak olan fazlalığı arkaya verip isterseniz arkasındaki fazlalığı kesebilir isterseniz bir tarafa yaslayıp dikebilirdiniz.. O zaman daha iyi olurdu gibime geldi :) Anlatabildim mi bilmiyorum ama fikrinizi çok beğendiğimi tekrarlamak istiyorum. Ellerinize sağlık…5

  2. teşekkür ederim önerileriniz için :) dantel kısımlarını başka bi badimden aldım fazla uzun değillerdi yaka kısmaındaki iki parçaydı arkada birleştirdim saçımdan gözükmez diye :) beğenmenize sevindim :)

  3. bunu farklı renklerle de yapabiliriz çok beğendim hemen yapıcam :) bide bende bu badinin kırmızısı var bana kısa geliyo biraz ne yapabilirim:)