10 yorum gelmiş

  1. Ana ekrandaki beyaz badiyi görünce hiç tıklayasım gelmemişti açıkçası ama içine bakınca gerçekten güzel bir fikir olduğunu gördüm :) Elinizde dikmenizin bir kusuru olmaz sıraya dikkat edersiniz tek bir çizgi hat halinde dikmeye özen gösterirseniz makina dikişinden bir farkı olmaz fakat bir öneride bulunmak isterim ilk gözüme çarpan şey o olduğu için :) Keşke o (adını bilemiyorum fisto mu dantel mi şerit halindeki şey işte :) ) şeridi hiç kesmeseydinizde boyun kısmında üçgen gibi yapıp alttan toplasaydınız yani kesmeden bir dik açı yaptığınızda oluşacak olan fazlalığı arkaya verip isterseniz arkasındaki fazlalığı kesebilir isterseniz bir tarafa yaslayıp dikebilirdiniz.. O zaman daha iyi olurdu gibime geldi :) Anlatabildim mi bilmiyorum ama fikrinizi çok beğendiğimi tekrarlamak istiyorum. Ellerinize sağlık…5

  2. teşekkür ederim önerileriniz için :) dantel kısımlarını başka bi badimden aldım fazla uzun değillerdi yaka kısmaındaki iki parçaydı arkada birleştirdim saçımdan gözükmez diye :) beğenmenize sevindim :)

  3. bunu farklı renklerle de yapabiliriz çok beğendim hemen yapıcam :) bide bende bu badinin kırmızısı var bana kısa geliyo biraz ne yapabilirim:)

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin