Salı, Ekim 25, 2016
Ecerce 1. yaş çekilişi (yastık)

Ecerce 1. yaş çekilişi (yastık)

18

yastık
Blogumun 1. yaşını kutlamak amacıyla bir çekiliş düzenliyorum. Katılım şartları ve süresi blogumda..
Hediyemiz de budur efendim; ‘üç kedili polar kırlent’,  öçlüler: 30×55 :)

yastık

yastık

18 YORUMLAR

  1. bu kedilere bayıldım ne görmüşlerde şaşırmış ve korkmuşlar :) sanırım arkadaşlarından birisi yüksekten atlayabilirim ve bana bir şey olmaz diye gösteri yapıyor :) ortadaki kedi aman tanrım ben bakamayacağım diyor :) en sağdaki sanırım 7 canlı değilmişiz diyor atlayan kedinin düşdükten sonraki halini görünce :) en soldaki de saçını başını yoluyor şaşkınlıktan :) bu kediler nereye bakıyor ??

  2. çok güzel bir yastık olmuş elleriniz dert görmesin yastığı görünce aşık oldum ben kedilere hayran bir insanım benim 8 yaşında tekir cinsi bir kedim var doğduğu günden beri yanımda blogunuzda çekilişe katılmak istiyorum kedimin şansına yorum yapıcak yazıyı bulamadım yardımcı olursanız sevinirim bende buradan söyliyim umarım görürsünüz BEN BU KEDİLİ YASTIĞA BAYILDIM VE ÇOK ESPİRİLİ OLMUŞ GÖRMEDİM, DUYMADIM, BİLMİYORUM… BUUUUUUUUUUUUUUUU YAAAAAAAAAAAAAASTIĞI İİİİİİİİİİİİİİİİİSSSSSSSSSSSSSTTTTTTTTTTTTİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİYYYYYYYYYYYOOOOOOOOORRRRRRRRRUUUUUUUUUUMMMMMMMMMMMMMM LÜTFENNNNNNNNNNNNNNNNNNNN……………………….

  3. yardımınız için teşekkür ederim benim messenger e-mail adresimden başka herhangi bir adresim yok facebookumda yok sayfanıza girdim yorum yaptım yastığı istedim ama çıkan seçeneklerde yazan yerlere üye olmadığım için yorumumu yayınlayamıyorum yinede istiyorummmmmmm

  4. Müge hanım:) evet hiç bir hesabınız olmayabilir:) ama ben bunu hiç düşünmemiştim:) bir çözüm bulup haber vereceğim size:)