edding ile Sevgililer Günü Kartı

-

Sevgililer Günü geldi neredeyse. Biz de tabii ki sizin bu konudaki bazı arayışlarınıza çare olmak istediğimiz için çalışmalara başladık. Bir Sevgililer Günü kartı hazırlamadan da olmaz tabii ki. Bu konudaki en büyük yardımcımız da haliyle edding kalemleri. Bakalım beğenecek misiniz, ilham almakta serbestsiniz!

Sevgililer Günü kartı modelleri

Sevgililer Günü için edding 1300 ve 1340 kalemlerini kullanarak bazı doğaçlama çalışmalar yaptık. Şöyle biraz kalınca kağıtlar ya da ince kartonlar kullanarak inanıyoruz ki siz de göze hoş gelen kartlar hazırlayabilirsiniz.

Kartonunuzu düzgünce kestikten sonra, tabii biraz da başka bir kağıt üzerinde denemeler yaptıktan sonra başlayabilirsiniz yazıp çizmeye. Bir cetvelden, belki düzgün yuvarlaklar çizmek için bir çay bardağından yardım alabilirsiniz her zaman. Bu kalemlerin renkleri ve dokuları zaten o kadar güzel ki, ne yapsanız sonuç iyi oluyor. O yüzden endişe etmeyin. Sevginizi dile getirecek birkaç sözcük, minik renkli kalpler, ufak çiçekler, noktacıklar yapmanız yeterli gelecek, göreceksiniz.

Bu da bir başka modelimiz:

Yazı yazarken edding 1340, çizerken edding 1300 kullanmanızı tavsiye ediyoruz. 1340’ı çeşitli açılarda eğdiğinizde, kalınlığının değiştiğini ve bunun da yazıya boyut kattığını göreceksiniz. Yazı denemeleri yapmaktan çekinmeyin, yazdıkça eliniz açılacak. Desenlemelerde ise en acemi, en basit desenleri çizmeniz bile yeterli olacak. 1340’ın çeşit çeşit tonları arasında zaten yanlış seçim yapmazsınız.

Nasıl olmuş? Bu lartlar kendi başlarına bile hediye olabilirler, illa ki başka bir armağanın yanına eklenmek zorunda dahi değiller. Önemli olan, kendinizi içten ve renkli bir şekilde ifade etmeniz.

edding kalemlerinin kullanımı, bu kalemlerden satın almak ile ilgili herhangi bir sorunuz olursa, her zaman bir e-mail atarak yanıt bekleyebilir ve geleceğinden de emin olabilirsiniz: info@edding.com.tr

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin