Ekru renk fransız dantel fırfırlı anne bebek seti

-


Herkese merhaba arkadaşlar. Hep taş inci süslemeler görerek sıkılan annelerimize özel bir set hazırladık :) Farklılık arayanlar için son derece sade ama bir o kadar da zarif olan bebek setimiz tamamen dantel süslemelerden oluşmaktadır.

Süslemesi için kullanılan malzemelerimiz
1.Kalite ekru dantel

Süslemesiz olarak 1.kalite %100 pamuk bebek tulum eldiven şapka takımı
Nohut kabartmalı bebek battaniyesi
Kurdele
Yarım incile

Fiyonkları istediğiniz formda yapabilirsiniz. Dantelleri de istediğiniz yoğunlukta dikebilirsiniz.

Danteli battaniye üzerine hizalayarak elde veya makinada dikebilirsiniz. Pile vererek dikilmesi modele son derece şık bir hava katıyor. Burda önemli olan hizalamayı düzgün yapabilmek. Çünkü birbirine paralel şekilde ve eşit pileli şekilde dikiliyor. Aynı şekilde tulum yakasını da yuvarlak formda pile vererek ve yine eşit hizalayarak dikebilirsiniz. Şapka üzerine de dantel dikiyoruz. Geriye kalan kısımları kurdeleler ile süslüyoruz. Kurdelelerin ortasına minik inciler kullanıyoruz sadece.

Özellikle sade model arayanlar için güzel bir alternatif olduğunu düşünüyorum.

Bu takımın içeriğini arttırıp azaltmak mümkündür. İhtiyaca göre takımın diğer parçaları da hazırlanabilir takı yastığı, alt açma seti, kapı süsü ve hatta anne için terlik taç gibi parçalar da takıma eklenebilir.

Takımın diğer parçaları için bana profilimde ki ÖYKÜLÜ TASARIMLAR sayfalarımdan ulaşabilirsiniz.

İyi günler dilerim…

Bir yanıt yazın

Avatar photo

♥Her Tasarımın Bir Öykü’sü Olmalı♥ Anneler ve Yavruları İçin Kişiye Özel Tasarımlar yapan bir Anne bir Öğretmen ve bir Tasarımcı. Hobisini iş edinmiş şanslı bir Kişi. Anne-Kız & Anne-Oğul Tasarım Kıyafetler, Bebekler için Tasarım Kıyafetler, Hastane Çıkışları, Lohusa Setleri, Anne Kız Tasarım Elbiseler, Saç Aksesuarları, Konsept Süslemeler, Mevlüt Setleri, Organizasyon Süslemeleri gibi aklınıza gelebilecek tüm özel günleriniz için Kişiye Özel ürünler hazırlamaktayız. Ürünlerimizin Güncel Takibini Yapabilmeniz İçin Sayfa Adreslerimiz www.oykulutasarimlar.com www.instagram.com/oykulutasarimlar www.facebook.com/oykulutasarimlar