Salı, Ekim 25, 2016
El emeği göz nuru örgü terliklerim

El emeği göz nuru örgü terliklerim

11

örgü terlik
Sipariş üzerine yaptığım örgü terliklerimden ilkini sizinle de paylaşmak istedim .Umarım  beğenirsiniz arkadaşlar :)

11 YORUMLAR

  1. teşekkür edrim arkadaşlarım bu sadece bir tanesi.diğer yaptıklarımı da ekleyeceğim.terlik üzerine ördüğüm parçaları diktim.üzerine kurdela nakışı çiçeklerle süsledim

  2. terliklerimi hiç bir yerden görerek yapmadım.hepsi kendi tasarımım.dediğiniz siteye de daha önce girmedim.emeğe biraz saygı.soru sormada bile adap vardır.hemen de çamur atıyosunuz.ayıp!!! saatoniki

  3. Alınmış, alınmamış, ne farkeder, sonunda insanlık için yeni bir icat yada keşif değil, sanat bile değil ki, çalıntı mı? değil mi? tartışalım. El emeği göznuru, belki zanaat denecek şeyler bu hobilemece işleri. Çok temiz ve muntazam çalışmışsınız, elinize sağlık ;)

  4. telik çok güzel olmuş titiz bi işçilik ellerinize sağlık :) saatoniki buranın yaramaz muzip çocuğu inanın sizi kırmak istememiştir :) ben postunu okuyunca hayret ettiği için böle yazmışı çıkardım :) hani alınmış alınmış olabilir alınmış sanırımın sonu tamam tamam alınmamış vayyyyyy gibi geldi bana….saatonikiye evin yaramazı olarak bakın :) tüm yorumlarını okuyunca anlıcaksınız dediğimi…..

  5. yagmuryurek’in yorumuna destek vereceğim, alınganlık olmasın. saatoniki’nin tarzı budur, kesinlikle kimseyi incitmez, sadece çok sık şaka yapar. aslında çalışmanızı beğenmiş besbelli, iltifat etmiş :)