el figürleri çalışmayı çok seviyorum..

-

bu kez eller,dua eder gibi dursun istiyorum…önce biri,

tamamdır..şimdi bunun arkadaşını da yapalım..

bu bileklerin içini ya oyacağım,ya da delikler açacağım ki fazla kalın olduğu için fırında çatlayıp patlamasın ve sıcak hava içine de girip dolaşabilsin..

ve bunları yaparken içimden geldi…söylemek istiyorum..göğe açılan elleri Allah görsün ve tüm dualarınızı kabul etsin inşallah…

21 yorum gelmiş

 1. atabey55

  Çok güzeller. Bence sizin başarılarınızın devamı için dua ediyorlar gibi . Ayrıca, benim öyle bir yeteneğim yok ama, bu avuçlara bakarak güzel fal yorumları yapanlar da çıkabilir )).

 2. Figen abla

  bu ellere bakarak fal bakan,benim falıma bakmış olur kıslar..çünkü çizgileri kendi avucuma bakarak çizdim :)))))beğenen can yüreklerinize bin teşekkür canlar :)

 3. fiamma1

  Eller guzel olmuş Sevgili Figenciğim ama dur ben senin falına bakayım:)) Hayat çizginde uzun huzurlu mutlu bir ömür var, sanatla iç içe yaşayacak daha çok yıllar toprakla haşır neşir olacak ve çamur yoğuracaksın lakin kader çizginde bi tuhaf nesne var.. dur biraz dikkatli bakayım… neymiş bu yaaa?? gördüm ,gördüm bir kedi:)) Zarifee buuu:))) Malesef can, kaderleriniz kesişiyor,senin yaptığın güzellikleri Zarife el koyacak:) Cam önünde yalanarak elleri eve getirmeni bekliyor:))Bakla falına daha iyi bakarım aslında:)))Ellerine yüreğine sağlık:)

 4. ozlavinya

  Figen Abla bu eller için ellerine sağlık :))Bak ne diyeceğim; sen ver bana bunlardan birini, mutfakta bardaklık olarak kullanayım :) ne güzel durur değil mi?Ya da küçük bir basketbol topu yerleştirip avuş içine oğlumun odasına bırakayım.Baktıkça daha neler neler geliyor aklıma :)

 5. Figen abla

  :)))bu avucun içine süslü bir şişe koydum,yakıştı..ufacık bir küre koydum,yakıştı,oturan kadın biblosu koydum,yakıştı,bardak da takılabilir,şahane fikir..kıslar bir el figürüyle neler yapabiliriz bi düşünsenize…

 6. banuca

  figeeen, hepimiz bir fikri var bu avuca birşey koymak için, ben tabii ki küçük bir kalp koyarım, sen en iyisi hepimize birer el gönderiver:))))Bu kadar güzel yaparsan isteklisi çok olur tabii, ellerine sağlık…

 7. nazesen

  Çok güzel eller bunlar tam sahibininki gibi sanatçı elleri.Bizde rölyefte hamurdan küçük eller kesiyoruz ama zorlanarak.Bu kadar büyüğünü yapabilmek bence çok zor.Emeğinize sağlık

 8. askusvar

  merhabaçalışmalarınızı uzun süredir takip ediyorum ve gördüklerimden sonra sadece şunu söylüyorum: “ben de artık figenabla hayranlığı var”. Yaptığınız her şey çok güzel.Ellerinize sağlık.

 9. Fadis

  Gözleriniz çok iyi görüyor ve yapıyorsunuz figürleri. İşlerinizi çok beğeniyorum. Bu ellerde çok iyi. Ben onları yalnız bırakırdım böyle çok hoşlar.

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin
Figen abla

iki çocuk ve bir köpek annesi.. tiyatro eğitmeni.. yaşlı..çok yaşlı....