El yapımı bebek

-

El yapımı bebek
Hediye vermeyi çok severim. Daha doğrusu hediye vermek değil, hediyeyi yapmak daha eğlenceli benim için. Ben de en iyi arkadaşlarımdan birinin doğum günü olduğu için bu fırsatı değerlendireyim dedim. Zaten zevk aldığım bir şey bu. Hemen araştırdım ve yapabilecek hediyeler buldum. Kendim de düşünüyordum tabii ki. Neleri sevdiğini, huylarını düşündüm. Ama gördüğüm oyuncak bebek ve ‘seni bu kadar seviyorum’ diyerek kollarını açan oyuncak ayıcığı görünce aklıma bir fikir geldi. Zaten burada anlatıldığı için yaparken resimlerini çekme gereği duymadım. Ayakkabıları pamuktan. Kıyafetleri ise teki kaybolmuş çoraplardan yapıldı. Ama temizdiler :D
Tayt için çizgili çoraba desenler ekledim ve sonra da diktim. Kısacası ben sadece anlatılanı özelleştirdim. Özelleştirmeyi çok seviyorum. Gördüklerime hemen bir özgünlük takıp yapasım geliyor.

Siz de bu anlatımı özelleştirerek bebek yapabilirsiniz. İyi şanslar! :D Bu arada arkadaşımın doğum gününü kutluyorum. Gerçi geçeli yaklaşık bir ay oldu. Buraya koymak için çok geç kaldım. Ona hediyemi çoktan verdim ve kutladım. Gerçi doğum gününü pek sevmez. Ama ben kutlamadan da geçemem.

El yapımı bebek

İyi ki arkadaşımsın! <3

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
little.marifet.ece

Merhaba,ben Ece! Aslında burada benden küçük biri var mı bilmiyorum. En küçük olmakla birlikte en acemi olanınızım. Gelecekteki evimde sanat atölyesine benzer bir odam olacak. Ve her çeşit el işi yapacağım. Keçe, polimer kil, minyatür... Daha çok şey öğrenmek için buraya katıldım. 13 yaşındayım ve bu siteye bayılıyorum. Gerçi okul ve dershane dolayısıyla yapmak istediğim çoğu şeyi yapamıyorum ama yaptıkça paylaşacağım. Arkadaşlarım kibar, güvenilir, akıllı, sorumlu ve yardımsever olduğumu düşünür. Daha fazlası için hobilerim: piyano çalmak, şarkı söylemek, deneme yazmak, okumak, kompozisyon yazmak,okumak, yazılarımda söz sanatlarından yararlanmak, merak etmek ve araştırmak, resim çizmek, şeker, kek, kahve fotoğraflarına bakmak, doğada gezmek, içinde karton, makas, boya vb. olan her şey... Evet, çok garip hobilerim vardır. Çok konuştum ama en sevdiğim renklerin mavi,yeşil ve şeker pembe, sevmediğim renklerin de gri ve kahverengi olduğunu söylemezsem içim rahat etmeyecek. Vaktinizi ayırıp bunu okuduğunuz için çok teşekkür ederim ^_^ <3

2 yorum gelmiş

  1. little.marifet.ece

    Teşekkürler. Ama bu bir kukla değildi ki. Anlaşılmıyor sanırım :D Yine de güzel yorumlarınız için sağolun. (Yanlış anlamayın bunu dalga geçmek için yazmadım :D)

Bir Cevap Yazın