Salı, Ekim 25, 2016
Elbise bebek şekeri – lavanta kesesi

Elbise bebek şekeri – lavanta kesesi

4

bebek-sekeri-lavanta-kesesi-1
Rüya bebeğin doğum hediyelikleri – bebek şeklinde bebek şekeri – etek altlarına lavanta dolusu veya şeker dolusu torbacıklar konulabiliyor. Bu elbisecikleri geceleri uyumadan diktim. Çok da zorlandım açıkçası… Bir şeyi görüp kolay sanıyorsun, işe başlarken kazın ayağı öyle değilmiş diyorsun :) Adı üstünde – butik şeker. Kişiye özel tasarlanıp yapılıyor. Eteği 2 dikiş şeridiyle diktim, kenarı dantelle tamamladım. Şantuk kumaştan bu elbiselere inci süslemeli yakaları da diktim, bu modeli kollu olarak tasarladım. Ebatı 9-10 cm. Elbiseler zeminde askısız kolayca durabiliyor. Elbisenin ön tarafını kristal taşlarla tamamladım. Blog ve facebook.

bebek şekeri

bebek şekeri

Paylaş
aylar
Güzel olan her şeyi o kadar çok seviyorum ki inanılmaz. İstanbul'da bebek giyim ve üzerine bir butiğim var. Sıra dışı ürünlerimi ve ürettiklerimi bebechocolate facebook albümlerimde ve blogumda görebilirsiniz. Çocukluk hayalim çizgi filmileri yapmaktı... Yıllarca başka işlerle uğraşıp, bebeğim dünyaya geldikten sonra hayatımın akışını değiştiren bir iş BEBECHOCOLATE. Hiç bilmediğiniz çocuk dünyasına girişimin ardından, hiç bilmediğiniz işe atılma. Bir masal BEBECHOCOLATE, bebeğimin kısmetine açtığım bir iş; bebeklere ait çok şey var içinde. Butiğimi büyüttükten sonra boş vakitte keçe el emeği ürünleri yapmaya başladım. Ürünlerim büyük beğeni toplayınca boş vakit gitti, yoğunluk geldi... Değişik fikirleri keçe figürlerine taşıyan, tamamı el yapımım ve çizimle oluşturduğum koleksiyonumu, bebek, evliliğe, doğuma yönelik değişik tasarımlarda fark yaratıp sizler için üretiyorum. Tamamı el dikişi olan koleksiyonumu umarım seveceksiniz. E-posta: ailarmehinli@yahoo.com

4 YORUMLAR

  1. ben bulaştım bile, halimi düşünün! :D Şimdi buradan görünce uzaktan seviyorum bunları sevmesine de, yapılışa gelince epey zorlanmıştım :)