Cuma, Ekim 28, 2016
Eldiven Yapmak İster misiniz?

Eldiven Yapmak İster misiniz?

3

deri eldiven
Çok moda bu ara deri eldivenler. Özellikle “Bugün Ne Giysem”de çok konu olduğuna şahit oldum. Benim de var ama deri değil, dikiş makinesi alacağım yakında, o zaman yapacaklarım arasında bu proje de var :)

deri eldiven

deri eldiven yapımı

deri eldiven yapımı

deri eldiven yapımı

deri eldiven

deri eldiven

deri eldiven

deri eldiven

deri eldiven

Çok güzel bir fikir değil mi? Fikri verdim, siz marifetli hanımlar bundan neler neler çıkarır kim bilir..
Kolaylıklar diliyorum, sevgilerimle..

Paylaş
zynpbozyurt
Bendeniz,bundan 28 yıl önce serin bir haziran sabahında İstanbul'kadıköyde ailemin ilk çocuğu olmanın haklı gururu ile (daha sonradan pişmanlığa dönecek olsa da!) gözlerimi açtım.Evliyim bnm için çoook değerli bi kız çocuğuna sahipim Biraz tembel,bayağı hareketli,sessiz,sakin isdediği herşeyde ısrar ve inatçı,sınırsız ve olanaksız hayalleri olan konuşmaktan öte yazmak çizmekle kendini ifade edebilen nasihat'ten ziyade musibeti bekleyen birisiyimdir. Benim hakkımda daha fazla şey öğrenmek istiyosan Bu Yazıyı oku derim http://www.cicileydi.com/2012/11/BenKimim.html

3 YORUMLAR

  1. bence güzel fikir bunun dirseklere kadar olan modelini yapacaksın, kimono kol bir kabanla giyeceksin.bir sürü şeyle kombine edebilirsin.dirseklere kadar uzun eldivenleri çok seviyorum ama bulamıyorum en iyisi kendin yapmak.

  2. sanırım bunu elde dikmişler bir biyeleri çevirirken dikiş makinası kullanmışlar.zynpbozyurt bunu elde de dikebilirsin yani paylaştığın için sağol.