Cuma, Nisan 28, 2017
Elyaf dolgulu keçe tombiş balerin bebekler

Elyaf dolgulu keçe tombiş balerin bebekler

11

keçe işleri
Ah ne güzeldir bir mevlüt veya baby shower partisinde bu keçe balerin hatırasını almak! Diğer ürünlerimi görmek için pasajıma beklerim. 100% sevgiyle yaptım.

Paylaş
aylar
Güzel olan her şeyi o kadar çok seviyorum ki inanılmaz. İstanbul\'da bebek giyim ve üzerine bir butiğim var. Sıra dışı ürünlerimi ve ürettiklerimi Bebechocolate adlı facebook sayfasında ve blogumda görebilirsiniz. Çocukluk hayalim çizgi filmileri yapmaktı... Yıllarca başka işlerle uğraşıp, bebeğim dünyaya geldikten sonra hayatımın akışını değiştiren bir iş BEBECHOCOLATE. Hiç bilmediğiniz çocuk dünyasına girişimin ardından, hiç bilmediğiniz işe atılma. Bir masal BEBECHOCOLATE, bebeğimin kısmetine açtığım bir iş; bebeklere ait çok şey var içinde. Butiğimi büyüttükten sonra boş vakitte keçe el emeği ürünleri yapmaya başladım. Ürünlerim büyük beğeni toplayınca boş vakit gitti, yoğunluk geldi... Değişik fikirleri keçe figürlerine taşıyan, tamamı el yapımım ve çizimle oluşturduğum koleksiyonumu, bebek, evliliğe, doğuma yönelik değişik tasarımlarda fark yaratıp sizler için üretiyorum. Tamamı el dikişi olan koleksiyonumu umarım seveceksiniz. E-posta: ailarmehinli@yahoo.com

11 YORUMLAR

  1. Teşekkürler, uzun zamandır vaktim olmadı buraya fotoğraflarımı yüklemek. Ama artık yavaş yavaş tüm ürünlerimi buraya koyacağım. Ben de sizi pasajıma bekliyorum :)