Cumartesi, Ekim 22, 2016
Elyapımı Tealigt Mumluk

Elyapımı Tealigt Mumluk

9

Bu yapımı çok kolay olan tealight mumluklar ( abajur olarak da kullanılabilir ) anlatımıyla beraber burada.

9 YORUMLAR

  1. şu kullanılan şekilleri çok sevdim ben.. embir’in daha önce yayımladığı şu yazıdaki yöntemle kumaşa uygulanabilir bu şekiller, çok da güzel olur. :)

  2. http://www.copyscape. com/Arkadaşlar arama bolumune sitenizi yaziyorsunuz, sitenizin icerigi ile benzeşen, ayni olan siteleri size siraliyor…kendi yazilarinizin alinti yapilip yapilmadigini gorebiliyorsunuz. ..

  3. hımmmm harikalar…..sibel abla ben şimdi bişiy soracambiliyorsun benim ing yok yani cümle kuramam bana az buçuk yetecek kadar kelime var bildiğim … şimdi sorum şu(bilmemk değil öğrenmemk ayıp baabında yane:)))e bu tealight demek değilmi bildiğim kadarıyla tea çay light da ışık- aydınlık demeksonuç itibariyle çay ışığı gibi birşey çıkıyo ortaya bir kaç kere daha karşılaştım ben bu sözcüklede soracam soracam nasip bugüneymi

  4. Bak canım hani bazı aparatlar var böyle üstüne güzel seramik ya da cam çaydanlığı koyuyorsun da altına da bu mumlardan koyup yakınca sıcak tutuyor. İşte bu mumlar ilk olarak onun için yapılmış bu yüzden de adı tealight olarak kalmış Asyacım :)