Pazar, Ekim 23, 2016
EM ..EM.. EMZİK

EM ..EM.. EMZİK

32

Çok değişik çantalar var diye bu bloğa bir dalış yaptım.İlk iki üç resim çantalarla iyi gitti.Ama birde ne göreyim!…..Çantaların arasındaki bu resim şaşırttı beni.Akıl mantık erdiremedim.Acaba süs amaçlımı yapıldı dedim.Öyle olmuş olsaydı bebeğin ağzında ne işi vardı?Acaba bu mamadan sonra emdiğinde emziğin kılıfıkirlendiğinde ne yapıyor ,çamaşırlarla birlikte mi yıkıyor diye düşünmeden de edemedim.

32 YORUMLAR

 1. ayyyy……….ben gece gece pek bi sevindirik oldum .yokluğum anlaşılmış diye:DDDkıyamm çok özledim burayı eksik gibi oldum bendeçok hastayım nalan abla ciğerlerimi üşütmüşüm (bu sıcakta)baştan bir faranjit gibi başladı ama ilerledi acile gittim dün gece serum taktılar ağrı kesicide kullanamıyorum alerjim var :(((evdeydim bugün bütün gün yattım dbelendim durdum yatakta ama uyuyamadım ağrılarım o kadar fazlaki:(((şimdi biraz daha iyiym ama grip gözlerime vurdu gözlerim hem ağryo hem akıyo yarında işe gitmeyeceğim

 2. asyayaren geçmiş olsun canım,geçen haftada ben faranjit oldum bu aralar bu tür enfeksiyonlar çok yaygın .En kısa zamanda iyileşmeni temenni ederim.Bu arada emzikle ilgili yorumda nalan abla’ya katılmamak elde değil hakikaten pes yani

 3. geçmiş olsun asyacığm,dinlen ve çabuk iyileş, beze bal sürüp karabiber ek gündüz göğsüne gece de sırtına koy .ilçlarına da devam et bu da seni rahatlatıverir .sakın üşenme hemen yap.çok faydalıdır.yan etkisi de yok.cildini de pamuk gibi yapar

 4. geçmiş olsun asyacım herbalist sana da geçmiş olsun ben size aktardan zencefil tarçın alıp kaynatıp içinede bal koyup bir güzel içmenizi tavsiye ediyorum deneyimle yazıyorum inanılmaz iyi geliyor bağışıklık sistemini güçlendirip mikropları kırıyor.Lütfen hasta olmasanızda için kış geliyor.Emzikte süper tam kokoş bebek olmuş :=)

 5. herbalist burada blogunun üstüne tıklayınca açılmıyor.imza bölümüne kaydetmedin mi ?sana geçmiş olsun dememişim,gece hiç bahsetmdin ,şimdi nasılsın?

 6. Nalan abla,ben düzeldim iyiyim,ben de kendime bir karışım yaptım onu kullandım 2 gün de düzeldim sesim filan daha iyi şimdi sağol ,bloğumu kaydetmedim dur yapayım.

 7. asyayaren geçmiş olsun. bu hastalık dinlenmeden geçmiyor iyice dinlen. bu arada gözlerine ılık çayla pansuman yaparsan seni rahatlatır.Herbalist, sizede geçmiş olsun . bu arada hani bir beyAlmanyada bir site kuruyordu ne oldu bir gelişme var mı?

 8. Asyacım çok geçmiş olsun.Emzik için söyleyecek söz bulamıyorum. Dondum kaldım. Nasıl yani :)))Herbalist sana da geçmiş olsun…

 9. yok ben emziği anladım da bebeğin yüzünü niye çekmemiş. madem bebeğin yüzünü çekmiycek o emziği bebeğin ağzına niye vermiş.Hani bi kenara koyarak da resimleyebilirmiş.Neyse canım acemi demekki biraz ondandır diyelim:)

 10. bugün herkes bayram tatiline erken çıkmış boncuğum.ben de yarın kuzuluk’a Akyazıya gidiyorum.Buralar embirle sana emanet,iyi bakın haaa:)))))

 11. Buralar embirle sana emanet,iyi bakın haaa:)))))

  İyi yolculuklar Nalan ablacım, gözünüz arkada kalmasın, ben gündüz burada olamasamda geceleri ve hafta sonları marifet mesaisine devam ederim :))

 12. günaydın arkadaşlar…………..ben geldimmmm:)))tamamen iyileşmedim ama yinede fena değilim .hepinize çok ama çokkk teşekkür ederim .dün siteye gelmedim ama yorumlarınızı okumuştum sessizce:))nurhan abla dediğin zencefil ve tarçın karışımını yapıp içtim ii geldi sesimesemyılcım gözlrime de pansuman yaptım .sabahları mutlaka bitki çayı içiyorum onun poşet çaylarından yaptım .ama çok şükür ii geldi ,şu an öksürük dışı bişiyim kalamdı:((emziğe gelince gerçekten pess denecek tarzdaama ben iyice baktım da sanki bu bebekj gerçek değilde hani yüzü gerçekten “gerçek bebeklere “benzeyen et bebekler oluyor yaa hani bazıları mimiklerini bile hareket ettiiyor olara benzettim ben olabilir mi?

 13. Bukadar küçük bi bebeğin bukadar uzun kirpiklerinin olması da tuhaf zaten.Burun deliklerine bakılırsa Asyacım senin dediğin doğru olabilir.:))))))

 14. Haa pardon ya hoşgeldin bu arada.Dün burası çok sessizdi bi ben vardım heralde.Benim yorumları okuyup okuyup durmuşsundur heralde:))İyileşmene sevindim.İyi bakmışsın kendine. Afferim.

 15. hı hı evet gerçekten de kirpiklerinden dolayı bende benzettim zaten olabilir…yok canım aslında marifete geldim de dün bir kaç yeri okudum sonra gözlerim ağrıdı çıkmıştım ….bu arada hoşbuldum:))