Cuma, Ekim 28, 2016
embir bu kazaktan ne yapmış olabilir?

embir bu kazaktan ne yapmış olabilir?

22

Ah benim bitmek tükenmek bilmeyen sorularım, sizlerde alıştınız hatta artık hepimiz sorular sormaya başladık. İşte yine bir soru ile karşınızdayım. Sizce embir bu kazaktan ne yapmış olabilir? Hımmmm e haydi içeri buyurun. İşte buuuuu. Şimdilik içine yün yumaklarımı koydum ama başka bir şey içinde kullanabilirim. Nasıl yaptığımı merak edenleri embir‘e beklerim.

22 YORUMLAR

  1. güzel olmuş eline saplım embir, blogda nası yaptığını anlatmışsın ben anlamadım sakin kafayla sonra tekrar bakarım da gerçi ben yapsam böyle güzel olmaz:)

  2. :) ben buraya çizim yapıp ekleyeyim o zaman daha anlaşılır olur. Sen yapsan daha da güzel olur canım benim, güzel yorumun için teşekkürler.

  3. kare kumaşı beyaz olan yerlerden kestim. Kırmızı olan kısımları içten birleştirdim. Diğer kısmı da dışını saracak şekilde uçlarından tutturdum. Bilmem anlatabildim mi?

  4. oyuncakmıııı hııımm bide meeeeliyorlar he inan şimdi kıskandım valla.çocukların oyuncakları bozulup kırılınca onlardan daha çok üzülen biri olarak resmen bende istiyorum o meeelerden:)

  5. :) bir tane de kumbara kuju aldım. O da çok tatlı, kujum kırgızistanda şimdi ona gönderdim doğum gününde içine para atınca meeeliyor o da :)