Pazartesi, Ekim 24, 2016
embir misinadan kolye yaptı

embir misinadan kolye yaptı

19
misina kolyem
misina kolyem

Bu kolye ve bilekliği yapmak için misina, kum boncuk ve tığımızın olması yeterli. Boncuklarımızı misinadan geçirip tığ ile zincir çekiyoruz. İşte bu kadar :) burada

19 YORUMLAR

 1. Yapmıştım ben bunu :) Çok kolay yapılışı hem yormuyor takarken felan ben hem kolye hem bileklik olarak kullanıyorum daha dolgun duruyor bileklikken :)

 2. Aaaa gerçekten :) Resmi koyarken aklıma gelmişti sonra dedim m1 in boncukları çok güzel :) Birde sen daha özenerek çalışmışsın :) Benimkinde kenar kapama falan yok yani o sanırım adı. iki tane halkacık tutuyor kafamdan kolaylıkla geçebiliyor esnediği için :)Senin ki daha güzel :)

 3. Fraisecım aradaki farkı bulun deseler, açıkcası ben hiç bir fark bulamam ama saatoniki aradaki farkı bulmuş :)

 4. İtici geliyor misina bana, kolay-zor olması değil mesele. Ben takı yapmayı değil- tasarlamayı seviyorum ayrıca. Hazır modelleri, siparişleri yaparken içim sıkılıyor, hiç tat almıyorum.Bunlar normal boncuk ta, bir de caanım kristallerle adi misinayı yanyana kullanmayı kristallere hakaret sayıyorum.

 5. kuzenime yaptığım kolye
  kuzenime yaptığım kolye

  Bu da misina ile yaptığım bir kolye, kuzenim siyah sevdiği için onun ki böyle olmuştu.

 6. ben kendim yaptığım için sanırım biraz kısa yapmışım bu sebeple boğazımı kavrıyor. Seninkinin resmini eklersen bir çare bulabilir miyiz bakalım. Belki ucundan biraz kesip tekrar bağlarsan daralacağı için havada kalmaz

 7. Evet senin kolyenin modeli biraz farklıymış. Bana da buna benzer bir kolye hediye edilmişti ben kolyeyi bir kaç kez dolayıp bileğime takmayı tercih ediyorum.Bu kolyen çok şıkmış, bence bunu böyle kullanmaya devam et. Misinan ve kum boncukların varsa boğazına oturan bir kolye yapabilirsin sanırım bu daha kolay olacak :)

 8. 2 YIL ÖNCE BENDE YAPTIM HEMDE ÇOK SEVEREK. AMA KULLANAMADIM PEK. UYUYAN GÜZELİN DEDİĞİ GİBİ.. KAŞINDIRIYOR:(