Embir Soruyor: Bu Bu Nedir Bu?

-

Sizce bu nedir? Kırlent mi? evet olabilir. Pano mu? E o da olabilir. Peki çanta mı? Belki, neden olmasın? Ama bu başka birşey, içeri hanımlar, içeri beyler, biletlerinizi almayı unutmayın :)Okulların açıldığı, çocukların derslerine çalışmaya başladığı bu dönemde çocuklarınızın defterlerini bu şekilde süslemek ister misiniz? İhtiyacınız olan elinizdeki artık ipler ve defteri kaplayacak büyüklükte bir kumaş ha birde iğne tabi :)) Annem bana bunların nasıl yapıldığını öğretmişti ama unuttum. Neyse baka baka yaparsam hatırlarım. Burada

5 yorum gelmiş

  1. nalana

    çok güzel.biz de albümlerimize böyle kapak süslemeleri yapabiliriz malûm artık defter kullan mıyoruz ne yazık ki….Defterlerimi özlediiiiimyalan !yazım berbattır defterlerim de bakkal defteri gibi olurdu…ben hep Gülden in güzel yazısına ve temiz defterlerine özenirdim.Güldeeeen nerdesin.(nalan sıyırdı balatayı)

  2. boncuk hanim

    Bende bi ara yazı yazmayı çok özlemiştim. Sonra pasta tarifleri defterimi baştan sona sona yeniledim.Üstelikte liseye kadar çivi yazısındak kötü yazım vardı. Lisede bize NORM yazı yazmayı öğrettiler. Benim yazım süper güzelleşti. Yeni defterlerin yeni sayfalarına yazı yazmaya bayılıyorum. Bi arada ajandaları kot kumaşıyla kaplama modası çıkmıştı hatta.Ben de denemiştim ama çok kaba olmuştu.

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on Google+
Google+
Share on LinkedIn
Linkedin
embir

Keçeler, ipler, boyalar kısacası renkler, eğlence, tasarım, yaratıcılık işte ben embir :)