embir yakadan eldiven yaptı

-

Herkese merhaba,Kendimi facebook alemindeki oyunlara kaptırdıktan sonra bu hastalıktan kurtulmak için eldiven yaptım. Eldiveni yaptığım malzeme de eşimin paltosunun kullanmadığı peluş yakası:) Detaylar tabi ki embir‘de

16 yorum gelmiş

 1. kondor

  şu türk kürkler, kullanılmayan mont kapşonları (doğrumu yazdım) hep kenarda gözüme batar durur atamamda hani çöpçülük emek ister şeklinde bak eldiven aklıma gelmemişti. Kullanmayacağımdan olsa gerek ama olmuş yahu.güncelleme:

  şu türk

  yazmışım tür yazacağıma çok bozkurt gördüm kendimi:

 2. SEMYIL

  ilahi kondorcum bende okuyunca bir anlam verememiştimkürkün türk’ ü de mi var diye :))))ne cin fikirlisin embircim. (keşke bütün cin fikirlilik senin gibi iyi olsa ) blogunda da gördüm güldüm ne güzel olmuş.( bloguna yazamadım nedense )

 3. meyyale

  tıklama amelesi eden şu malum oyunları bu parmaksız eldivenle engelleyemessiniz ,hiç sanmıyıorum :)çok şık duruyorlar o başka :)

 4. embir

  meyyale diyor ki;tıklama amelesi eden şu malum oyunları bu parmaksız eldivenle engelleyemessiniz ,hiç sanmıyıorum :)çok şık duruyorlar o başka :)

  ya sorma canım, oyun sayısını bire düşürdüm ve saat sınırı getirdim. Akşam max 1 saat o kadar:)Dilevsercim sağol canım.

 5. fiamma1

  Embirin kocasıı:))) yakanı arama boşuna soğudu havalar diye gel bak ne olmuş o:))ellerine sağlık embirin güzel olmuş:))

 6. embir

  :)) ilahi yok valla o ben kullanmam deyince ben atladım hemen atma ben onu kullanırım diye ama nasıl kullanacağımı söylemedim :))

Bir cevap yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Share on LinkedIn
Linkedin
embir

Keçeler, ipler, boyalar kısacası renkler, eğlence, tasarım, yaratıcılık işte ben embir :)