Erkek bebek kıyafet askıları

-

erkek-bebekler-icin-kiyafet-askilari
Merhaba, bu kez eğlenceli bir paylaşım yapmak istedim :) Minik beylerin minik kıyafetlerini asmak için birbirinden şirin kıyafet askıları hazırladım. Bu sevimli şeyler için gerekli malzemeler; askı, farklı renklerde keçe, makas ve silikon. Hepsi bu…
Önceden kalıbını çıkardığım keçeleri istediğim şekilde kesip birbirlerine sıcak silikon yardımıyla yapıştırdım. Ben farklı modeller ile hazırladım ama isteğe göre tek tip olarak da hazırlanabilir. Sonra hazırladığım keçeleri süslemesiz olarak temin ettiğim puantiyeli bebek askılarının ortasına yapıştırdım. İşte size farklı süslemeli bebek askıları, kullanıma hazır :) Farklı modeller için bana instagramdan veya facebooktan ulaşabilirsiniz.

oykulutasarimlar

Anneler ve Yavruları İçin Kişiye Özel Tasarımlar yapan bir Anne bir Öğretmen ve bir Tasarımcı. Hobisini iş edinmiş şanslı bir kişi. Anne-Kız & Anne-Oğul Tasarım Kıyafetler, bebekler için tasarım kıyafetler, hastane çıkışları, lohusa setleri, anne kız tasarım elbiseler, saç aksesuarları, konsept süslemeler, mevlüt setleri için bana oykulutasarimlar@gmail.com dan veya web sitemdeki iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz. Ürünlerin takibi için Facebook ve İnstagram üzerinden güncel takip yapabilirsiniz.

2 yorum gelmiş

  1. Makdeniz

    Ama çok tatlılar.Süpersiniz.Çığır aştınız bu keçe tasarım fikirleriyle…
    Mükemmel işler kombinler…
    Başarıların daha da devamını diliyorum… :)

  2. oykulutasarimlar

    Çok Teşekkürler :) Keçe İle harika işler yapılıyor yeter ki biraz yetenek ve hayal gücü olsun.. Sizin de Başarılarınızın devamını dilerim güzel yorumunuz için çok sağolun… :)

Bir Cevap Yazın