Pazartesi, Ekim 24, 2016
erkek çocuklarına süveter

erkek çocuklarına süveter

15

Ada okulda süveter giymeyi seviyor. Ne ısıtılsa da okullar soğuk oluyor. Bu yüzden Ada için yeni bir süveter öreyim dedim. Koyu yeşil-siyah karışımı bir ip. Aslında önünde tek sıra saç örgüsü var ama ipten hiç belli olmamış. bloğumda

15 YORUMLAR

  1. süveter güzel olmuş ama doğruyu söylemek gerekirse o önlüğün üzerinde sırıtmış..önlük ile aynı yada daha yakın bir renk olsaymış daha uygun olurmuş .

  2. teşekkürleresinsice aslında okul için ördüklerim gri. Ama erkek çocuğu işte üstü başı temiz kalmıyor. Arada bu renklere de kalabiliyorum.

  3. yaa mankenliği cok munis adacığımın bayıldım bu yaşlarda boyle durdurup resim çekmek zordur çocukların hayran oldum kendilerine:)) yanaklarından sevgiyle operim gule gule giysin:)

  4. Çocukların yaptığımızı beğenip kullanması helede erkek çocuklar için zordur.Beğenerek kullandıklarında dünyalar bizim olur değilmi?bu yakışıklıda böyle marifetli bir annesi olduğu için çok mutlu belli.Allah hayırlı uzun ömür versin hepsine.Çocuklarımız her şeye değer.Birden çocuk sevgim depreşti yahu.ne yapayım ama çok masum baksana:)

  5. fiamma1 teşekkür ederim. Aldım öpücüklerini onun adına. Aslında bizde de zor fotoğraf çekmek. Rica minnet halletmeye çalışıyorum

  6. Maaşallah,Ada büyümüş … Buradaki önceki fotolarına göre demek istiyorum. Çok yakışıklı bir delikanlı olmuş. Kızlar yandıııı. Süveteri de tam üstüne göre olmuş. Çok yakışmış. Çelebi’ye katılıyorum bu arada. Anne marifetli , oğul yakışıklı. :))Ellerine sağlık arkadaşım.

  7. Bak tevazu gösteremeyeceğim. Oğlum annesine çekmiş :)))Yakışıklıdır kendisi. Ama kızlara falan baktığı yok. Bizim ev okul yolunda. Bazen kız arkadaşları öğle yemeği sonrası geliyorlar onu almaya hiç oralı olmuyor