ERKEK GÖMLEĞİNDEN KIZIMA ELBİSE YAPTIM

-

Babasının gömleğinden kızıma elbise yaptım.

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn

22 yorum gelmiş

 1. SEMYIL

  Asyacım dönüşün muhteşem oldu:))yazılarına yetişemiyorum.böyle fıstık gibi güzele ne yakışmaz. ellerine sağlık.kızımda iiyi günlerde giysin inşallah.

 2. gulenbayan

  asyayaren’ciğim; ‘ben yaptım’ları görmeyi ne kadar özlemişim :) gözümün pası silindi. Çok yakışmış bu elbise kızına, ellerine sağlık da damat bey ‘sığamadığı’ sözcüğünü okuyunca ne hissedecek çok merak ediyorum :D Çok beğendim, yaratıcılığının yaptığı tavana da ayrıca saygı duyup sevgi besliyorum :)

 3. asyayaren

  semyıl abla çok teşekkür ederim .yeni ilhamlarla gelen çalışmalar yapmak güzelyazılarımın yayınlandığını görmek çok daha güzelama yazılarımın altındaki yorumlarda benim yazılarımın özlendiğini görmek paha biçilemez:)))gülenbayan tşk ederim. evet bende katılıyorum ” ben yaptım” lar çok daha güzel oluyor.zaten ben diğer sitelerden birşeyler bulup getiriyorsam gerçekten ilginç bir fikir olduğu için getirmişimdir çoklarını. ama sitede artık o kadar çoğaldıki alıntılar ve çoğuda o kadar basitlerki:((((artık ben yaptımlar çokdaha aranır oldu….damat bey sığamadığı sözcüğünü okuyunca hiçççç bişey olmadı canım . inan o bundan gurur duyuyo:((((

 4. absynthe

  ben de diyordum nerede bu asyayaren.. meğer bi dolu şey yapmış :) hepsi de harika olmuş canım ellerine sağlık. özlemiştik :))

 5. nalana

  Nursena sennekadr buyumussun masaalah;annesi boyle elbiseler dikip giydime kapacaklar bak haberin olsun.Cok guzel olmus

 6. Figen abla

  ay ne güzel olmuş…dikiş dikebilenlere hep özenmişimdir…o minik prenses var ya?ben onu,o üzerindeki elbiseyle birlikte yerim yerim :)))

Bir Cevap Yazın