Perşembe, Nisan 27, 2017
ERKEK GÖMLEĞİNDEN KIZIMA ELBİSE YAPTIM

22 YORUMLAR

  1. Asyacım dönüşün muhteşem oldu:))yazılarına yetişemiyorum.böyle fıstık gibi güzele ne yakışmaz. ellerine sağlık.kızımda iiyi günlerde giysin inşallah.

  2. asyayaren’ciğim; ‘ben yaptım’ları görmeyi ne kadar özlemişim :) gözümün pası silindi. Çok yakışmış bu elbise kızına, ellerine sağlık da damat bey ‘sığamadığı’ sözcüğünü okuyunca ne hissedecek çok merak ediyorum :D Çok beğendim, yaratıcılığının yaptığı tavana da ayrıca saygı duyup sevgi besliyorum :)

  3. semyıl abla çok teşekkür ederim .yeni ilhamlarla gelen çalışmalar yapmak güzelyazılarımın yayınlandığını görmek çok daha güzelama yazılarımın altındaki yorumlarda benim yazılarımın özlendiğini görmek paha biçilemez:)))gülenbayan tşk ederim. evet bende katılıyorum ” ben yaptım” lar çok daha güzel oluyor.zaten ben diğer sitelerden birşeyler bulup getiriyorsam gerçekten ilginç bir fikir olduğu için getirmişimdir çoklarını. ama sitede artık o kadar çoğaldıki alıntılar ve çoğuda o kadar basitlerki:((((artık ben yaptımlar çokdaha aranır oldu….damat bey sığamadığı sözcüğünü okuyunca hiçççç bişey olmadı canım . inan o bundan gurur duyuyo:((((

  4. ben de diyordum nerede bu asyayaren.. meğer bi dolu şey yapmış :) hepsi de harika olmuş canım ellerine sağlık. özlemiştik :))

  5. ay ne güzel olmuş…dikiş dikebilenlere hep özenmişimdir…o minik prenses var ya?ben onu,o üzerindeki elbiseyle birlikte yerim yerim :)))