Cumartesi, Ekim 29, 2016
Erkekler için iş tulumu

Erkekler için iş tulumu

9

iş tulumu

Merhaba arkadaşlar…

Sürekli kendime bir şey dikmiyorum ya :) Burada paylaşmadığım o kadar şey dikiyorum ki herkese şaşarsınız :) Onun için şimdi babam için diktiğim bir tulumu paylaşayım da bu kız hep kendine çalışıyor demesinler dedim :) Daha fazla görsel için bloguma beklerim hepinizi.

Benim cadıcık da eksik kalmasın her fotoğrafa sokuştu sağolsun :)

9 YORUMLAR

 1. Şenay hanım,
  Çok güzel şeyler dikiyorsunuz, elinize sağlık, da diktiğiniz şeyler ile ilgili ne bir kalıp, ne bir püf noktası ne de okuyana katkı sağlayacak herhangi birşey paylaşmıyorsunuz. Böyle olunca da sadece defile izler gibi izliyoruz diktiklerinizi. Keşke okuyanın işine yarayacak bir paylaşımınız da olsa, o zaman daha anlamlı olurdu gibi geliyor.

 2. Precious_cure :) Önerileriniz için çok teşekkür ederim…
  İnanın bana benim kadar diktikleri ile iilgili kalıplarını çizip paylaşan veya diktiklerini aşamalarıyla nasıl diktiğini aşamalarıyla gösteren bir başka dikiş bloğu bilmiyorum ben. 10marifette ayrıntılı paylaşımlarım da oldu hatta fakat bloğumu açtıktan sonra vermiş olduğum blog linkinde neyi nasıl yaptığımı anlattım ve daha sonra da Dikiş kalıpları kısmında kalıplarını da paylaştım. Ki bana gelen her türlü soruya da cevabımı verdim tek bir kişiyi bile, inanın tek bir soruyu bile cevapsız bırakmadım hatta alakasız sorulara bile çizimlerle fotoğraflarla linklerle cevap verdim. Bunu her türlü platformda yapamıyorsam kusura kalmayınız ama heryere bunu her seferinde yazmak için inanın vakit gerek ve ben yeterince internette vakit harcıyorum. Bloğumda biraz oraya biraz buraya tıklayarak her türlü sorunuzun cevabını bulabilirsiniz. Olmadı mail atınız cevap vereyim herkese verdiğim gibi…
  Yaptığım hiçbirşey benim sırrım olmadığı gibi yardımcı olmaya da bayılan sınırlı sayıda kişilerdenim… Ben merak ettim acaba kim hangi yaptığını ayrıntılı yamış da ben onlardan geri kalmışım :) Kusura klamayın üzerime alındım ama bu kadar ayrıntılı anlatmaya herkese ulaşmaya çalışırken böyle bir durumla karşılaşınca şok geçirdim kısa süreli o nedenle uzun yazmış olabilirim.. Ama ben üşenmem inanın, fakat zamanımın tamamını da sürekli anlatarak da geçiremiyorumbunun için de kusura kalmayın lütfen…

 3. Şenay’cım ellerin dert görmesin. GÖrmesin ki faydan devam etsin :) Babanın tulumunu çok begendim yaa :))
  Eleştiride bulunan arkadaşın yazdıklarını da talihsizlik olarak nitelendirmek isterim. Belli ki seni takip etmeyenlerden kendisi. Zaten burada paylaşım yapan üyelerin büyük bir çoğunluğu detay yazmıyor. Burası daha çok sunum platformu gibi. Öyle olmasa idi kendimize özel bloglarımız olmazdı. Değil mi? :)
  Madem ki buradan yaptığın yayınları bu kadar izleme fırsatı olmuş, blog izlemek de angarya olmazmış diye düşnüyorum.
  Sevgilerimi sunarım efem :D

 4. Şenay Hanım,
  Kusura bakmayın, ben size gerçekten haksızlık etmişim. Burda verdiğiniz linklerden blogunuza bakıyordum ama bu kadar detaylı incelememiştim. Köşe bucak inceleyince çok faydalı paylaşımlarınızı olduğunu gördüm. Lütfen kusuruma bakmayın. Umarım sizi çok kırmamışımdır.
  Sevgiler

 5. :) Kırılmak değil sadece şaşkınlığımı mazur görün lütfen :) Ben elimden geldiğince yapım aşamları da dahil nasıl dikildiğini ipuçlarını hepsini paylaşıyorum. Ama sadece defile yapıyormuşum gibi algıladığınızı görünce inanın şok geçirdim :)
  Sorun değil gerçekten :) Eğer sormak istediğiniz birşey olursa yardımcı olmak beni mutlu eder :)

 6. Yanmaz kumaş bulduğum gün bu iş elbisesinden mutlaka bir tane diktirmeliyim. işlediğim su kabaklarından çıkan kıvılcımlardan hasar görmeyen tshirt, kot ve dahi eşofmanım kalmadı neredeyse :)

 7. haha geçmiş olsun tehllikeli bir iş olduğunu düşünmemiştim kabak süslemenin oynanın ama bak bilmediğimiz neleri var. Bir başkasına aaaaa buda nedir ben de yaparım dedirtebilir (Sizin çalışmalardan bahsetmiyorum onları yaparım diyen olmaz herhalde :) ) Kim bilir ne kadar uğraştırıyordur yapan kişiyi :) Koruyucu bir elbise falan alsanız itfaiye kıyafeti gibi haha :)