Eski aşkım kurdele

-
eski gözağrıma geri döndüm
Güllerden sonra tekrar eski hevesime geri döndüm. Duydum ki kurdelelerim küsmüşler bana… Dedim ki; ben sizi hiç unutur muyum? Kurdele nakışı işlemeyi çok seviyorum, zarif buluyorum.

6 yorum gelmiş

 1. Fraise[pilli_silinen_hesap]

  incili kız lütfen dön sen kurdeleye unutma eski aşkınıııı… Lütfen lütfen lütfen (L) ya bu arada benim elimde bir needle punch -çin iğnesi- denen bir zımbırtı var ne işe yarar bu :S kurdele nakışı içinse sadece ben beceremem bunu. Sarımsaklasak da mı saklasaka yoksa sarımsaklamasak da mı saklasak?

 2. incili kiz

  sevgili fraise punch iğnesi denen şey hakkında burdanbiraz bilgi edinebilirsin yok ben bunlarla uğraşamam ben bunu birine vereyim de işe yarasın dersen valla iğnene talibim:))

 3. Fraise[pilli_silinen_hesap]

  İncili kız cidden ben kurdele falan yapamam :S Ama benim iğnenin ucundan kurdele geçer mi onu da bilmiyorum :S Baya ince çünkü ucu :S Yün ip bile zor geçiyor o tellerine rağmen yine de istesen resmini çekip koyayım buraya. Gönder dersen gönderirim benim için sorun olmaz canım :)

 4. AycaKizilkaya

  Yaptığım çalışmayı burada görmek ne kadar güzel:) Bu adresten haberim yoktu, sayenizde bende artık buranın üyesiyim, bende çalışmalarımı bu vesileyle burada paylaşabilirim. Teşekkür ederim:)

Bir Cevap Yazın