Eski bluzu portföy çantaya dönüştürme

-

eski-bluzlardan-neler-yapilabilir-portfoy-canta-modelleri
Merhaba değerli 10marifet okuyucuları. Bugün sizinle eski bluzumu nasıl şık bir portföy çantaya dönüştürdüğümü paylaşmak istiyorum. Bluzumu çok beğenerek almıştım ancak çok fazla kullanamıyordum. Güzel dantel işlemeleri olduğu için de atmaya kıyamıyordum :) Bu yüzden bluzumdan bir çanta yapmaya karar verdim.
Bir kıyafetinizden başka bir şey yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli şey kesme işlemedir. Daha önceden başka bir şekilde dikilmiş kumaşı yapacağınız yeni şeye uygun bir hale getirmek önemli. O nedenle planlamanızı iyi yapmanız gerekiyor. Hangi parçaya nereye kullanacağınıza karar verdikten sonra kesme işlemine başlayabilirsiniz.
Bluzum tamamen dantel olduğu için altına krem rengi kumaş yerleştirdim. Astar olarak da yine krem tonlarında kalpli bir astar seçtim. Çevresini yaklaşık 20×40 cm düşünebilirsiniz.
Umarım hoşuna gitmiştir ve sizin de evde duran eşyalarınızı başka şeylere dönüştürmek için ilham verici bir fikir olmuştur :) Sevgiler…

eski-bluzlardan-neler-yapilabilir-portfoy-canta-modelleri-2

eski-bluzlardan-neler-yapilabilir-portfoy-canta-modelleri-3

eski-bluzlardan-neler-yapilabilir-portfoy-canta-modelleri-4

eski-bluzlardan-neler-yapilabilir-portfoy-canta-modelleri-5

eski-bluzlardan-neler-yapilabilir-portfoy-canta-modelleri-6

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
shiningminds

Ben kendin yap projelerine ve elişlerine meraklı bir öğrenciyim. Boğaziçi Üniversitesi İşletme bölümünde okuyorum ve daha çok yeni bir blogum var. İstanbul'da yaşıyorum.

5 yorum gelmiş

Bir Cevap Yazın