Eski cd’lerden duvar süsü

-

cd-degerlendirme-duvar-susu-
Bu duvar süsünü çok severek yaptım. Tam bir geri dönüşüm oldu çünkü eski cd’lerden yapıldı. Önce cd’leri 3 kat beyaz akrilik boya ile boyadım. Her katın iyice kurumasını bekledim. Beyaza boyamamın nedeni peçeteleri transfer ettiğimde zeminin daha güzel görünmesi. Ardından peçete tutkalı yardımıyla düzgünce yapıştırdım. Kuruduktan sonra iki kat su bazlı vernikle vernikledim. Sonra civcivli kurdelelerimi yapıştırdım ve böyle şirin süslerim oldu.

cd-degerlendirme-duvar-susu

2 yorum gelmiş

  1. Ben de buna benzer bir çalışma yaptım.Ortalıkta atıl durumda olan cd ler çok güzel duvar süsü oluverdi.Ellerinize sağlık..

Bir Cevap Yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
DERYA

Hayati ve ailesini cok seven,evli, bir cocuk annesi ve yaptigim hobi ve elisleriyle hayati guzellestirmeye calisan biriyim.Esyalarin geri donusumune bayiliyorum.Bence hayatta hersey ve herkes ikinci bir sansi hakeder.

CD kutusundan küpe askısı

| | 3 Yorum

Küçük küçük kutular içinde bir sürü klipsli küpem vardı ve onları aradığım zaman bulamayıp hep aynı küpeyi takıyordum. Sonra aklıma böyle bir fikir geldi ve bulduğum CD kutusuna yorgan iğnesini ısıtarak...

Geri dönüşüm ve çekiliş duyurum

| | 0 Yorum

CD değerlendirme çalışması; çerçeve yapımı. Burada Bir de çekilişim var. Modaonda.com aracılığı ile gerçekleşen çekilişime katılmak ve detaylara ulaşmak için bloguma beklerim....