Eski Diş Fırçasından Tığ Yaptım

-

değerlendirme çalışmaları
“Her şeyde bir hayır vardır” sözüne hep inanmışımdır. Bunda da bir hayır vardır diyceğim bir durum yaşadım yine :) Sakarlığıma mı geldi desem, tığın zayıflığından mıdır, yoksa kullanım hatası mıdır bilemedim, ama bu benim sanırım 4. ya da 5. kırdığım tığım. Önceleri kırdığımda birbirine yapıştırmayı deniyodum, bu kez farklı bir şey oldu ve sonuç benim çok hoşuma gitti.
Bunlar kırılıp yenilenmeyi bekleyen 2 numaradan 10 numaraya dek olan tığlarım. Ama bizim konumuz ortadaki en sevimli pembe tığ :)

değerlendirme çalışmaları
Siz baktığınızda doğal olarak bir diş fırçası görüyosunuz, bense potansiyel bir tığ.
Adım adım yapılışı ve daha fazla görsel burada. Fikir vermesi adına bir paylaşım oldu, umarım işinize yarar ;)
Yapacak olan arkadaşlarıma şimdiden kolaylıklar diliyorum, sevgilerimle..

9 yorum gelmiş

 1. hale-hale

  :) mantıklı olmuşş eskileri değerlendirmeyi ben cok sevıyorum ..buda tam öyle olmuşş atmaya kıyamadınız ve bir işe yaradı negüzell…tasarruf şart bu devirde :) ellerinize sağlık düşüncenize sağlık :)

 2. esinsel

  Hemen annemle yengeme söyleyeyim bu güzel fikri. Aynı yöntemle bitmiş keçe yada tükenmez kaleme monte ediyorlar tığlarını amaaa sizinki kadar sevimli olmuyor tabii.Ellerinize sağlık.

 3. sibeltunay

  İşte buna çok memnun oldum.Tığlarıma hep boncuk takarım hiç boş tığ kullanamam.Bunu mutlaka deniyeceğim, hem böylesi eli de acıtmıyor. Teşekkürler.

 4. zynpbozyurt

  aslında çok fazla düşünmedim desem bi itirafda bulunsam :))
  kırılmıştı tığım diş fırçasıda çöpe atılmak için bi kenardaydı banyoda
  ilham işte nerde nasıl geliceği belli olmuyo :))
  çıkıverdi ortaya bu şekilde..

Bir Cevap Yazın

Paylaşırsanız çok makbule geçer:
Share on FacebookTweet about this on TwitterPin on PinterestShare on Google+Share on LinkedIn
zynpbozyurt

Bendeniz,bundan 28 yıl önce serin bir haziran sabahında İstanbul'kadıköyde ailemin ilk çocuğu olmanın haklı gururu ile (daha sonradan pişmanlığa dönecek olsa da!) gözlerimi açtım.Evliyim bnm için çoook değerli bi kız çocuğuna sahipim Biraz tembel,bayağı hareketli,sessiz,sakin isdediği herşeyde ısrar ve inatçı,sınırsız ve olanaksız hayalleri olan konuşmaktan öte yazmak çizmekle kendini ifade edebilen nasihat'ten ziyade musibeti bekleyen birisiyimdir. Benim hakkımda daha fazla şey öğrenmek istiyosan Bu Yazıyı oku derim http://www.cicileydi.com/2012/11/BenKimim.html