Perşembe, Ekim 27, 2016
Eski kot pantolondan yeni çanta

Eski kot pantolondan yeni çanta

14
kot çanta
kot çanta

Yıpranmış kot pantolonlardan yaptığım çanta. Kot kumaşı ön yüz ve arka yüz olarak iki renk elde ettim. Üzerini de tahta boncuklarla işledim. Yaz için kullanışlı bir çanta. Daha büyük boyutlarda plaj çantası da yapılabilir.

14 YORUMLAR

  1. Bak işte ,bu gün baktığım işlerden en kullanışlı ve anlaşılır olan sizin çantanızdı..işe yarayacak ,yapayacağım…eline sağlık.

  2. Çok hoşuma gitti,hele ön ve arka yüzü birlikte kullanarak,farklı bir doku oluşturma fikri çok hoş…Ellerinize sağlık.

  3. Maviş62, çok güzel bir çanta olmuş, güle güle kullanın, ellerinize sağlık! Bende yakın zamanda kot kumaştan bir çanta hazırladım ve kullanıyorum. Fakat küçük parçalar halinde oluşu, çok güzel bir görüntü vermiş. Paylaşım için teşekkürler!

  4. ben bu pantalondan çanta olayına karşıyım. bana ters; önce poponda gezdir, sonra kolunda, içine eşya, yeri gelince yiyecek filan yok, olmaz, olmaz….

  5. inanmıyorum; bu kadar tesadüf olur mu? dün ben arkadaşımla konuşurken, bu çantalar için benzer yorumlar yapıtı gülüştük.

  6. bana sadece anlaşılması ters bu anlaşılmıyor yeni alınmış bir kumaşda olabilir dimi hele bide iç çamaşırlarının kullanılması var bu hiç bana göre degil:))

  7. atmaktansa geri dönüşüme katkıda bulunmayı tercih edenlerden bir arkadaşımız daha süper olmuş ellerinize sağlık eski duracak tabi uzak1 :)) yeni kotla yapılmamışki